PFTZ: Građansko pravo

Sad ste već na pola puta...
nedotz
Posts: 61
Joined: 22 Sep 2009, 23:55

od danas idu usmeni, ja danas polozio usmeno prvi dio...bilo mi posredan posjed, razlike izmedju reiv. i publ. presude, i ugovorne obaveze...fino me pitao jedno 40 minuta HAHA i jedva dao 6 al ajd ja zadovoljan....imam 3 strane tih kartica za 1. dio
nigga
Posts: 159
Joined: 27 Jul 2009, 11:37

cestitke  :d055: daj to sine stavi te tri strane ovdje cim prije  :o293: :f045:
nigga
Posts: 159
Joined: 27 Jul 2009, 11:37

ama to care  :d055: :d055: :f040: samo konkretno  :d055: :f040: fala  :mig:
Elvira
Posts: 3
Joined: 01 Jul 2009, 14:55

teretni i bezteretni pravni poslovi?? :moli:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nema smisla da na taj način razmjenjujete materijale! U sklopu portala postoji skriptarnica, pošaljete materijal na e-mail i to je to.

Link: http://epravo.ba/index.php?action ... w;down=267
Amilla
Posts: 45
Joined: 23 Sep 2009, 20:43

postojel ova pitanja za gradjansko 2??
nedotz
Posts: 61
Joined: 22 Sep 2009, 23:55

[quote="Amilla"]
postojel ova pitanja za gradjansko 2??
[/quote]

postoje HAHA al ne smijem stavit galamit ce ovaj markus tulijus julijus ha hu a ne da mi se peglat da saljem po mejlovima
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="nedotz"]
[quote="Amilla"]
postojel ova pitanja za gradjansko 2??
[/quote]

postoje HAHA al ne smijem stavit galamit ce ovaj markus tulijus julijus ha hu a ne da mi se peglat da saljem po mejlovima
[/quote]

Neće galamiti nego ćete u miru i tišini banovati ako se nastaviš tako ponašati.
Ako ti je teško nešto poslati na info@epravo.ba, pa da se to postavi u skriptarnicu i da bude dostupno SVIM kolegicama i kolegama, onda nemoj ni dolaziti na forum.
nedotz
Posts: 61
Joined: 22 Sep 2009, 23:55

[quote="MarcusTulliusCicero"]
[quote="nedotz"]
[quote="Amilla"]
postojel ova pitanja za gradjansko 2??
[/quote]

postoje HAHA al ne smijem stavit galamit ce ovaj markus tulijus julijus ha hu a ne da mi se peglat da saljem po mejlovima
[/quote]

Neće galamiti nego ćete u miru i tišini banovati ako se nastaviš tako ponašati.
Ako ti je teško nešto poslati na info@epravo.ba, pa da se to postavi u skriptarnicu i da bude dostupno SVIM kolegicama i kolegama, onda nemoj ni dolaziti na forum.
[/quote]

nemoj me banovat molim te...xD plakat cu

bilo mi je mrsko i postavio bih radije na rapid pa da svi mogu skinuti, nisam znao kak se stavlja u tu skriptarnicu jer do iste nisam imao do veceras pristup...tak da cu poslat te kartice na taj mail kad stignem a ovoj curi cu poslat odma i nema problema (A)
BOMBONCIC
Posts: 92
Joined: 27 Jun 2009, 17:57

Joj muka mi je od gradjanskog.Mozda bi bilo zanimljivije da on pokazuje neke znake zivota prilikom ispita,a za osmijeh da ne govorim...Helem,valja naucit sve od do.Dzaba te kartice,kad je svaka kartica jedan naslov :D
Post Reply

Return to “Druga godina”