PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Da ja ovako pojasnim jer je malo konfuzno:

Preko ISSS se prijavljuju ispiti u okviru zimskog i ljetnog termina-- odnosno integralni ispiti. Znaci vi ce te kad se otvori prijave na ISSS krajem 12 mjeseca prijaviti svakako integralne ispite kako bi na iste mogli izaci i ako polozite da vam mogu biti upisani u index. Eh sada asistenti II parcijale urade tako kao da izlazite u okviru januarsko-februarskog i. roka i traze od vas da ih prijavite kako bi imali dokaz i mogli vam upisati polozene ocjene kroz parcijale jer ako nisi prijavio preko ISSS ispit ne moze ti biti upisana ocjena, vec moras cekati iduci termin prijave pa ponovo isti prijaviti i naknadno da se upise ocjena ;)

Nadam se da je sada jasnije :)
vagicaa
Posts: 66
Joined: 25 Nov 2010, 00:30

jestee  :D znaci u svakom slucaju moram ih prijaviti  :P  :D
hvala amcho  :d055:  :biggrinlove:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Nema na cemu, vase je da ih prijavite svakako, pa sad radi II parcijale ili integrale prijavit se treba :D

Nije samo meni zahvala, slaatkica je prva pomogla, ja sam samo malo bolje pojasnio da vam ne bude zbrka (H)
hujdur
Posts: 98
Joined: 05 Oct 2010, 08:15

A zna li neko kad bi to otprilike moglo izaci na isss nema jos nista :S
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Polovinom mjeseca decembra, nemojte da se brinete, bude okaceno na oglasnoj ploci, plus sto mi to objavimo na forumu ;)
DeDe
Posts: 857
Joined: 29 Oct 2010, 16:37

mozete li mi reci da li na prvoj godini kao i na nekim drugim fakultetima postoji predmet "Nacionalna " ili je samo drugaciji naziv predmeta ???
Maranello
Posts: 199
Joined: 17 Oct 2010, 16:46

to ti je drzavnopravni razvitak kod nas :D
DeDe
Posts: 857
Joined: 29 Oct 2010, 16:37

kako da upisem predmete u index, da li mora po nekom redoslijedu ilii , pomoc ???
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ne mora po redoslijedu. Ukoliko si vanredan/a, pises sve predmete koje imas, ukoliko si redovan/a ili redovan/a samofinansirajuci upisujes na prvu stranu predmete iz prvog semestra, pa tek kasnije, kada odlslusas 2 semestar, upisujes i predmete iz 2 semestra na iducu stranu. Nadam se da je jasnije  :d055:
Lucy
Posts: 223
Joined: 14 Oct 2010, 12:56

:) Moze li meni neko da omogne oko zadace iz Rima :) Sta da koristim da je uradim? ovako zadaca je : Libija koja je zivjela u braku kumana sa Ticijem,bila je u 7-om mjesecu trudnoce kada su joj javili da joj je muz poginuo na bojnom polju.Koja se fikcija primjenjuje u ovom slucaju i zasto ? :zamisljen: Eh sadaa bas ja i nisam sigurna trazila sam nesto u knjizi ali bas nisam skuzila :)
Post Reply

Return to “I godina”