PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

http://bolebobole.byethost4.com/ evo ti stranica naseg fakulteta koja se pokusava ponovno uspostaviti, na njoj imas aktuelne rasporede polaganja ispita
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

[quote="idaaa"]
Imam pitanje za Sociologiju prava,uzela sam je za izborni pa sad mozel mi neko rec koji je profesor kakve su ocjene?Dzeneta nam je cini mi se rekla da ko polozi to ima spremljen prvi kolokvij za Teoriju.NAdam se da  se nisam zeznula :zamisljen:
[/quote]


Sociologija ti treba biti najmanji problem, mislim ako je predaje i ove godine Adib Đozić, profesor ne zna ni pricati i prava je sramota da neko takav predaje na fakultetu, nacionalista i seljak.

Mnogo bolje ocjene su bile na popravnim rokovima nego za one koji su po kolokvijima polozili.
Raniji studenti su svi imale desetke, a nas je peglao i jos nam sedmice i osmice davao, sramota.

Najmanji poblem kazem jer se teorija i sociologija ne mogu ni porediti, ne znam zasto je ass to rekla ali mi nema nikakve logike...
idaaa
Posts: 33
Joined: 15 Jul 2010, 21:41

[quote="Arhim"]
[quote="idaaa"]
Imam pitanje za Sociologiju prava,uzela sam je za izborni pa sad mozel mi neko rec koji je profesor kakve su ocjene?Dzeneta nam je cini mi se rekla da ko polozi to ima spremljen prvi kolokvij za Teoriju.NAdam se da  se nisam zeznula :zamisljen:
[/quote]


Sociologija ti treba biti najmanji problem, mislim ako je predaje i ove godine Adib Đozić, profesor ne zna ni pricati i prava je sramota da neko takav predaje na fakultetu, nacionalista i seljak.

Mnogo bolje ocjene su bile na popravnim rokovima nego za one koji su po kolokvijima polozili.
Raniji studenti su svi imale desetke, a nas je peglao i jos nam sedmice i osmice davao, sramota.

Najmanji poblem kazem jer se teorija i sociologija ne mogu ni porediti, ne znam zasto je ass to rekla ali mi nema nikakve logike...
[/quote]
Mislila sam na Sociologiju prava,znaci izborni predmet
munisa
Posts: 67
Joined: 21 Dec 2009, 11:19

pa draga taj predmet nek te ne brine bar nas nije smarao prosle godine jer su svi dobili deset  :biggrinlove:


Pazi na citate da ne zahvataju više od jednog maksimalno dva komentara, jer postanu nepregledni.
Nema potrebe da citiraš komentar koji je iznad tvog.
Last edited by munisa on 03 Dec 2010, 10:44, edited 1 time in total.
idaaa
Posts: 33
Joined: 15 Jul 2010, 21:41

OK hvala puno  :D
a_rmin_
Posts: 44
Joined: 02 Feb 2010, 15:06

jel istina da se ne moze prenijet rim i teorije, o cemu se radi, nesto sam nacuo?????
idaaa
Posts: 33
Joined: 15 Jul 2010, 21:41

Moze se prenijet al ne mozes izlazit na gradjansko dok ga ne polozis. (H)
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

[quote="a_rmin_"]
jel istina da se ne moze prenijet rim i teorije, o cemu se radi, nesto sam nacuo?????
[/quote]

To su bili uslovni predmeti,medjutim ostalo je bilo dosta studenata koji nisu imali uslov zbog jednog od ta 2 predmeta,odnosno 3 (TP) te su im dozvolili prelazak u II godinu.Najbolje je prvo ocistiti te predmete..nikad se ne zna :mig:
a_rmin_
Posts: 44
Joined: 02 Feb 2010, 15:06

bitno je preci u drugu, pa u drugoj se brinut na koji da se moze a koji ne moze polagat
Velmy87
Posts: 28
Joined: 21 May 2010, 15:11

moze li mi neko reci za prvu godinu latinski jezik kada je polaganje?predavanja se odrzavaju u GMS pa ako neko moze da mi kaze kojim danima i u koliko sati predavanja budu za vanredne studente?hvala
Post Reply

Return to “Prva godina”