PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Kada predavanja budu pri kraju mislim  da je negdje od 15 dec pa nadalje..ali ne drzite me za rijec nisam sigurna..  :d055:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="Q.Rich"]
MOze li mi neko reci sta trebam popuniti na drugoj strani indexa,ako moze slika bio bih zahvalan,hvala unaprijed
[/quote]


Evo jesam ja:

http://img207.imageshack.us/img207/993/001htb.jpg

Eto ga kolega :D

Desno ne dirate nista, to radi S. sluzba i profesori ;)

Lijevo samo upisete nazive predmeta i profesore koji vam trenutno predavaju na predmetima, nemojte ko ja sto sam zeznuo tipa DPR  prof. Imamovica stavio umjesto Durmisevica  :haha:

Broj sedmicno i vjezbe mozete, a i ne morate upisivati

Eto ga  :d055:
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Samo da napomenem Amcho, da ovako se pise ukoliko je student vanredan a redovni i redovni samofinansirajuci pisu prvi semestar i predmete na 1 strani, 2 semestar na drugoj itd.. I takodjer vanredni kada se vrsi ovjera ovjeravaju odmah cijelu godinu a svi ostali (red i red samof.)ovjeravaju semestar po semestar i iz tog razloga se vrsi upisivanje predmeta i ostalog kako sam vec navela  :d055:
shoba
Posts: 106
Joined: 25 Sep 2010, 15:47

Amcho i sta bi za to sto si fulio profesora?Sta si poduzeo u vezi toga  :mrgreen: ?

I ja sam ga fulio  :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Ma nisam ništa ni poduzeo, vanredan sam i nisu mi bitni potpisi, ako i fulis nema neke sankcije ili nesto osim da te moze profesor naruziti ili ne do Bog odbiti da ti dadne potpis, ako si fulio samo prekrizi rubriku i napisi u novoj ponovo i nema problema (H)
shoba
Posts: 106
Joined: 25 Sep 2010, 15:47

To sam i konto. Da napisem opet ispod.

Ne bi valjalo da ga prekrecim.

Da te odmah tampi,druge parcijale isto tako ne prijavljujem jel?Vec kad budu integralni ispiti jel?Ako polozim po parcijalama,prijavim integralno i onda dodjem na upis ocjene?Tako nekako jel :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Druge parcijale izlazis normalno, samo si duzan da cim se otvore prijave na ISSS da ih prijavis kao integrale i to je to ;)
vagicaa
Posts: 66
Joined: 25 Nov 2010, 00:30

moze pomoc ? :)
posto prve parcijale nismo morali prijavljivati preko ISSS-a , sta je sa drugim ? jel se prijavljuju samo integralni ispiti il moraju i druge parcijale  :S
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

To ti se gleda kao zavrsni ispit-bilo dr parcijala bilo integralno SVE se prijavljuje na ISSS  :d055:
vagicaa
Posts: 66
Joined: 25 Nov 2010, 00:30

ok .... nisam bila sigurna  :)
hvalaaa    :D
Post Reply

Return to “I godina”