PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Archer
Posts: 316
Joined: 12 Jan 2010, 19:35

Da li neko od vas zna, da li je prof. Duvnjak dijelio potpise za ovaj semestar jer to zna uraditi dosta prije ostalih? hvala
medich
Posts: 4
Joined: 17 Aug 2009, 19:08

da li neko zna kad ce biti GRATIS rok za studente koji su prenjeli ustavno 2 u trecu godinu..... :zamisljen: :zamisljen: :zamisljen:
emina h
Posts: 389
Joined: 02 Nov 2010, 21:04

Kako mislis imamo svi sansu?? Jel to znaci da mozemo doci na ispit svi ? I zna li se kad je taj ispit?
Last edited by emina h on 24 Nov 2010, 17:20, edited 1 time in total.
kp500
Posts: 615
Joined: 07 Jan 2010, 21:16

ne bih sada da ja ispadnem jedan od onih kontrasa, ali ima spisak od 18 studenata koji kao mogu izaci na taj "rok" i to samo dvije glave. Na tim  predavanjima je bilo pravo malo ljudi pa se prof. malo ko i naljutio sto je to tako. Mislim, da ako bude tog roka uopste, nece svi moci izaci, možete vi probati ali boga mi da vam se ne naljuti profesor, a onda ste ga na.....
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Ovo je već drugi "spisak" koji on pravi, istu je priču pričao i prije mjesec dana, te je rekao da će od sljedećeg časa uvesti sankcije, a nije.. Što se tiče tog odgovaranja dvije glave, više puta je rekao da će, kada na predavanjima bude malo studenata, pitati ko hoće da odgovara 2 glave.. Znači, odnosilo se na sve. Ja sumnjam da će taj spisak donijeti bilo kakve promjene, al' opet, to je moje mišljenje.  :mrgreen:
Nina Iris
Posts: 222
Joined: 24 Sep 2009, 10:55

Kolegice,slazem se... Kod nas su samo kruzile price o navodnom spisku, ali mislim da nema nista od toga. Govorim za I smjenu. Mislim da prisustvo kod prof. Duvnjaka ne igra neku bitnu ulogu kad je u pitanju ispit. Ali eto, vidjecemo.  :) :)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ma manje vise suplja  :p031: ako da predrok dace ga svima ko da gledam..kakvi spiskovi ..kakva cuda..ko da ih on cuva  :haha:
d3c
Posts: 128
Joined: 23 Nov 2010, 13:05

Prisustvo na predavanjima je vazno! Ako Vas profesor zapamti, na ispitu ce Vam biti lakse i moze se dogoditi da Vam zamijeni neko pitanje na koje ne budete znali odgovor, dok bi ostale studente u takvim situacijama oborio. Ni ovo nije 100% sigurno jer kod Duvnjaka mnoge stvari zavise od raspolozenja, ali ovako bude u vecini slucajeva.
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Ma, niko ne kaže da nije važno, važno je ne samo zbog toga što bi te profesor mogao zapamtiti, već što se dosta može zapamtiti i naučiti. Džaba što će te zapamtiti ako nisi naučio!  :mrgreen:
Last edited by Gabrielle on 24 Nov 2010, 19:46, edited 1 time in total.
dijana
Posts: 208
Joined: 22 Feb 2009, 21:51

[quote="slaatkicaa"]
Ma manje vise suplja  :p031: ako da predrok dace ga svima ko da gledam..kakvi spiskovi ..kakva cuda..ko da ih on cuva  :haha:
[/quote]

Ne biste vjerovali sta on sve cuva...cak i prijave studenata koji su prvi put izasli 2006.,2007., ako ne i ranije pa nemojte biti bas sigurni da ne cuva :D A inace, profesor  je zaista odgovoran i organiziran i ako bude imao imalo vremena ne sumnjam da ce organizirati taj predrok.
Post Reply

Return to “II godina”