PFSA: Pravna logika sa metodologijom prava (Novi naziv: Sociologija prava)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

opet ja :D samo da vas pitam , gdje da nadjem ona pitanja megarsko-stoicka skola i srednjovjekovna logika , to bas nigdje nema , ako neko zna da ima knjiga ili skripta gdje to mogu naci ili mozda da je neko to polozio pa zna bila bih mu zahvalna.. pozz za sve i sretno, trebace nam srece :D
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

[quote="Amcho"]
@Slaatkice

Objavio bi ja da je to neka određena skripta ili knjiga pa da je pouzdano, ovo je sto sam nashao i naletio po netu i pokupio pa samo c/p da kolege-ice imaju pomoc i da barim nesto imaju vezano za Stoicku skolu ;)


Svima kojima treba vezano za Stoicizam i Stoicku skolu neka mi se jave na pp da im pošaljem

[/quote] BILA BIH TI ZAHVALNA DA MI POSALJES TU FAMOZNU STOICKU SKOLU I AKO IMAS SREDNJOVJEKOVNU LOGIKU , SPASIT CES ME I USPUT "NIJE MI DOPUSTENO SLANJE PRIVATNIH PORUKA" PA SAM MORALA OVAKO :D
Last edited by Berich on 14 Nov 2010, 20:54, edited 1 time in total.
Pandora
Posts: 263
Joined: 07 Sep 2010, 23:19

Moze neko napisat naziv nove knjige iz Metodologije? :S
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Saltaga vrti jedno 10tak pitanja, treba sreće..  :mrgreen: A, koliko sam čula, manje-više je korektan, bilo je dosta osmica, ali bio je i onih koji su pali s kruške.  :mrgreen: :mrgreen:
Evaa
Posts: 4
Joined: 24 Nov 2010, 19:08

Odakle da spremim ispit? Cujem da su se mijenjale skripte i knjige.. Hvaaala.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Knjige od prof. Saltage i Tomica i nece biti problema ;)
M.Y.A.
Posts: 242
Joined: 25 Dec 2009, 17:11

Stoicku skolu i sredjovjekovnu logiku imate u knjizi Gaje Petrovica - Logika . A sto se tice prof. Saltage, licno sam izlazila integralno usmeno - vrte se uglavnom ista pitanja , imate skoro  sve u skripti s njegovih predavanja , fkt je krajnje korektan i ako se nauci , nije problem uopce poloziti . :) . I da, ko je polozio - nije dobio ispod osam .  :mrgreen:
rale88
Posts: 288
Joined: 01 Oct 2009, 14:08

A gdje mogu nabaviti tu skriptu hvala unaprijed ;)
rale88
Posts: 288
Joined: 01 Oct 2009, 14:08

Ma i previse  :D thx Vjerovatno je neko vec ovo pitao al nisam nasao odg a pitanje je kako je kod Saltage na usmenom al isk bez muljanja i bacanja prasine u oci heheh. . . Hvala unaprijed
Last edited by rale88 on 06 Dec 2010, 00:50, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “I godina”