PFSA: Radno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
tajra
Posts: 43
Joined: 16 Feb 2010, 18:17

e Didy opet ja ovako jos mi ne rade one privatne poruke :) nisam polozila oborio me na procesnom, pitao me neki prvostepeni postupak, tako da nisam ni stigla do socijalnog. Ja ucim iz knjige tako da za skriptu ne znam koja se koristi.
Samanta
Posts: 135
Joined: 10 Sep 2010, 20:05

zna li neko sta raditi s obzirom da mi nece biti gotov indeks na studentskoj do utorka,a tad mi je ispit,DA LI CE ME PROFA PUSTITI NA ISPIT BEZ INDEKSA?
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

I mene isto zanima...Ne vjerujem da će ni meni biti gotov index...,ali mi je rekla kolegica da se index može uzeti pa ponovo vratiti :)..,e sad, bolje bi bilo kada bi nas bez indexa pustio...,mada ja nešto sumnjam da hoće...:(
Samanta
Posts: 135
Joined: 10 Sep 2010, 20:05

ma i ja sumnjam,a otici bez indeksa bio bi rizik,tako da cu morat u ponedeljak da ga podignem,a onda kad ga opet predam bit ce opet za mjesec,uzas!Ako neko ima iskustvo sa  tim da se moze sa licnom kod profe,javite nam,plizz
Didy
Posts: 305
Joined: 28 Sep 2009, 14:34

Savjetujem vam da index uzmete u ponedjeljak pa ga vratite poslije ispita,ne vjerujem da se moze kod prof.na ispit bez indexa iz razloga sto on upisuje u index datum kad si polagao koji dio,a zna se kako je formalan i u vezi prijava,tako da...
P.S.ako neko zna još neka pitanja iz socijalnog prava koja nisu napisana na forumu a da prof.pita molim da napiše,dobro se dobrim vraća i sretno svima utorak :f040:
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

Hvala Didy..  :f040:  Ja ne znam ništa više od ovog što piše na forumu.. ....sretno svima!!!! :)
Samanta
Posts: 135
Joined: 10 Sep 2010, 20:05

e hvala,ma otici cu trazit indeks u ponedeljak,nadam se da ce mi ga dati:(
student
Posts: 28
Joined: 02 Dec 2009, 18:36

Molim da mi neko kaze da li se radno moze spremati po skripti od127str kod profesorice Gradasčevic,ako iko zna da mi odgovori????????????????
Didy
Posts: 305
Joined: 28 Sep 2009, 14:34

to provjerite na temi radno pravo( bolonja )jer njima predaje profesorica,tu ćete dobiti odgovor,a ja  licno znam da su polagali iz skripte kod profesorice,ali opet vi provjerite sta,kako,mozda treba nesto dopuniti ili sl.!pozz
tajra
Posts: 43
Joined: 16 Feb 2010, 18:17

Zna li neko sta profesor pita u vezi boraca, tj opcenito iz zadnjeg dijela socijalnog prava??
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”