PFSA: Porodično pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
bajkica
Posts: 47
Joined: 13 Sep 2009, 22:35

Kadasi po tim pitanjima i odgovorima položila na kojem roku,i jesu li to ta pitanja i odgovori što se mogu kupiti u kopirnici kod faxa
tina.
Posts: 205
Joined: 12 Sep 2009, 17:29

[quote="bajkica"]
Kadasi po tim pitanjima i odgovorima položila na kojem roku,i jesu li to ta pitanja i odgovori što se mogu kupiti u kopirnici kod faxa
[/quote]

ja sam to ucila i samo izgubila vrijeme, jer po tim pitanjima bolonja polaze, a jeste mogu se kupiti u kpirnici pored faxa
Teita
Posts: 9
Joined: 05 Sep 2009, 15:24

Clio hvala na pitanjima :) zanima me jos da li na ovom ispitu za stari sistem imaju grupe??
adisa
Posts: 1
Joined: 09 Aug 2009, 15:10

zna li neko pitanja koja budu na klinici iz porodicnog prava, trebaju mi hitno, unaprijed hvala :)
clio
Posts: 228
Joined: 27 Jun 2009, 09:10

[quote="Teita"]

Clio hvala na pitanjima :) zanima me jos da li na ovom ispitu za stari sistem imaju grupe??
[/quote]
Nemaju ,prof. dođe i izdiktira pitanja ,znači, šta joj u tom momentu padne na pamet :D
Danas sam kupila skriptu u kopirnici kod faxa ,skroz je kratka ,mozda nekih max 50str. i ne izgleda loše a rađena je po novom zakonu .
leks
Posts: 2
Joined: 23 Sep 2009, 16:27

Clio i ja sad imam ispit 1.10.2009 i to stari rezim.Imas li kakvih jos informacija koja bi pitanja mogla biti u testu.Ja spremam skriptu.
beti
Posts: 88
Joined: 24 Sep 2009, 20:54

Da li je dovoljna samo skripta iz porodicnog da bi se polozilo,ili se mora kombinovati sa knjigom
Teita
Posts: 9
Joined: 05 Sep 2009, 15:24

imam i knjigu i skriptu iz roditeljskog prava tako da kombinujem ali sve ono sto podvucem kao bitno u knjizi ima u skripti tako da ko ima samo skriptu moze se slobodno osloniti na nju :cupo: ako je neko izlazio na ovaj zadnji termin dobro bi nam dosla pitanja :)
clio
Posts: 228
Joined: 27 Jun 2009, 09:10

-Osnovni i dopunski izvori PP BiH
-Razlike izmedju mirenja i posredovanja u postupku razvoda braka,
-aktivna i pasivna legitimacija kod osporavanja vanbračnog očinstva
-staralac za posebne slučajeve
-oduzimanje poslovne sposobnosti (nadleznost, razlozi i posljedice).
buba
Posts: 13
Joined: 13 Oct 2009, 21:05

Daju li predrok?
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”