PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
edna_hadzo
Posts: 16
Joined: 10 Nov 2010, 16:48

danas 5 razlicitihh prica jedni kazu kako im je licno Ajanovic rekao da nece biti termina u novembru a sad ide prica da je izasao termin ??? i ako iko zna sta je s bolonjom, vrijedi li to za bolonju javite...molim vassss
mala mu
Posts: 12
Joined: 14 Nov 2010, 17:06

ja koliko znam za bolonju je izasao rok i rok je u subotu 20 .11 kod duvnjaka
edna_hadzo
Posts: 16
Joined: 10 Nov 2010, 16:48

pa taj termin je bio za sve i bolonju i stari rezim i kod Duvnjaka je ..
Nermyta
Posts: 262
Joined: 28 May 2009, 12:07

Danas je mojoj prijateljici lično prof. Ajanović rekao da je termin 27 i 28- og i polaže se kod njega. Tako da možete slobodno zagnjuriti glave u skripte i učiti. Svi polažemo kod njega, i stari sistem i bolonja. :biggrinlove:
mala mu
Posts: 12
Joined: 14 Nov 2010, 17:06

e nece ni ajanovicu biti lako kad vidi kako smo svi dosli do razlicitih strana ,hahaaaaaadali
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Ljudi ne sirite vise dezinformacije..
Svojim ocima sam vidjela kada je teta iz studentske stavljala papiric i jos sam s njom razgovarala kako ce se sada svi studenti obradovati kada vide..To je bilo danas oko pola 2..
Nisam gledala na zalost sta je s bolonjcima..Ko ne vjeruje neka fino ode na fakultet i neka se uvjeri sam..Prestanite vise pisati nebuloze,a mrsko vam otici do fax-a i pogledati....
Ovaj termin nikada nije bio zakazan kod Duvnjaka,to je cista laz,Duvnjak je nekada oko 20-og ili 22-og zakazao ispit bolonjcima,a ne starom rezimu..
Napominjem jos jednom da je na terminima za stari rezim fino pisalo ime prof.Ajanovica..
ajna
Posts: 14
Joined: 20 Jul 2010, 21:33

jeli zna neko sta je sa bolonjom? mozemo li mi kod Ajanovica?
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

to ga treba pitat jer je rok izbacen samo za stari sistem.
tiruriru
Posts: 15
Joined: 16 Apr 2010, 01:31

nego zna li iko onu podjelu kod ajanovica sto je prije bila, od koje do koje strane je koja glava..
ja sam to imala prije i izbrisala misleci da mi nikada vise nece trebati.. sad sam dogurala do 300 strane kod duvnjaka pa ne znam koliko jos "glava" i pitanja imam kod ajanovica.. hajd pomozite pliiiz
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

imas to na prethodnoj stranici.sve je detaljno opisala kolegica,a i postavljeno ti je u skriptarnici.
imas ko skriptu iz upravnog i na kraju su ti podjele i pitanja....
Sretno svima :D
Post Reply

Return to “IV godina”