PFTZ: Pravna medicina

Još malo, pa gotovo!
mirna.jovicic
Posts: 2
Joined: 14 Jan 2010, 15:28

u ovoj skripti sa portala nema stvari koje asiss prica :S
i on je licno rekao da je njegova ta skripta koju ce on donijeti dosta opsirnija...
Ena Piragic
Posts: 324
Joined: 12 May 2010, 00:23

Nisam sigurna ni koliko bude toga na testu sto ass diktira na vjezbama.
Od apsolvenata sam cula da su polagali po skripti sa ovog portala, e sad bilo bi lijepo ako nam namjerava dati skriptu da je dadne sto je prije moguce.
Jer odugovlaci mnogo, a ne mogu se ispiti spremati u januaru!
Last edited by Ena Piragic on 10 Nov 2010, 00:39, edited 1 time in total.
Shmizla
Posts: 122
Joined: 29 Jan 2010, 16:43

ja sam u skripti sa portala našla sva ona ispitna pitanja koja su postavljena na oglasnoj ploči..mislim da je dobra i ova skripta.. :)
Amrich87
Posts: 33
Joined: 02 Sep 2009, 16:04

Shmizla jesi nasla i ona zadnja pitanja, samuobistvo ili tako nesto? Da mi kazes gdje su, jer ih ja ne mogu nac  :mig:
Ena Piragic
Posts: 324
Joined: 12 May 2010, 00:23

Mislim da imaju odgovori svi. I za samoubistvo imaju odgovori pred kraj skripte, nije bas hronoloski poredano.
Primjetila sam da se neko potrudio i nacrtao omcu za vjesanje pored lekcije o vjesanju, tako lijepo i autenticno da je milina uciti. Em lijepa lekcija, em lijepa slika.  :p031:
Amrich87
Posts: 33
Joined: 02 Sep 2009, 16:04

Ma nema kod mene ni samoubistva ni crteza tog,.. Sad kad odem na skriptarnicu ima samo jedna skripta, i to je ona koju i sama imam. A kada sam je tek skinula, nekad nakon drugog predavanja, cini mi se da su bile dvije skripte, a ja sam samo jednu skinula.. Da nisu mozda ovu drugu sklonili a da u njoj ima to ili..?
Ena Piragic
Posts: 324
Joined: 12 May 2010, 00:23

Joj draga Amra pa nisam skinula skriptu sa bh-pravnika na nacin da sam isprintala, nego kupila u kopirnici onoj dobro poznatoj gdje ima sva literatura i oni imaju ovu skriptu sa bh-pravnika, ali su studenti dopunjavali i ima cak i pravna psihijatrija koja takodjer bude na ispitu.
Dakle u nasoj onoj kopirnici ima ova skripta sa portala samo dopunjenija.  :mrgreen:
Amrich87
Posts: 33
Joined: 02 Sep 2009, 16:04

[quote="Ena Piragic"].
Od apsolvenata sam cula da su polagali po skripti sa ovog portala
[/quote]

[quote="Shmizla"]
ja sam u skripti sa portala našla sva ona ispitna pitanja koja su postavljena na oglasnoj ploči..mislim da je dobra i ova skripta.. :)
[/quote]

Pa draga Ena ja sam iz ovog zakljucila da se radi o skripti koja je trenutno ili onoj koja je ranije bila dostupna u skriptarnici Portala.  :rolleyes1: Zato me bunilo odakle taj dio o samoubistvu kad meni fali, mislila sam da je bila druga skripta koja je nakon onog perioda kad skriptarnica nije radila uklonjena! Znaci nije me bunilo otkud ta slika, jer je logicno da kada imas elektronsku verziju sa Portala da nema nikakvih slicica, pogotovo ne takvih kakvu si sama spomenula ili ti ga u prevodu pretpostavila sam da si kopirala skriptu koju je neko vec skinuo sa Portala pa naknadno docrtao to sto je docrtano.  :kava:
Ugl. nebitno, kopiracu od nekog taj dio i psihijatriju i ende..
Ena Piragic
Posts: 324
Joined: 12 May 2010, 00:23

Da, daaa ... modificirana skripta  :mrgreen: ali ja i dalje cekam onu od ass. Ta ce valjda da promijeni sve iz korijena  :kava: cula sam da poslije nje nista vise nece ostati isto u studentskom pristupu polaganja ovog predmeta  :biggrinlove:
mirhica87
Posts: 60
Joined: 19 Nov 2009, 20:10

Jeli sutra ostaju predavanja iz Pravne medicine u 8 i 15 kao i do sada. Unaprijed hvala  :P
Post Reply

Return to “Četvrta godina”