PFTZ: Radno i socijalno pravo

Još malo pa diploma...
dijana.m
Posts: 56
Joined: 31 Aug 2010, 10:57

Izvini a koja je literatura?!Unaprijed hvala
dinaaaaa
Posts: 133
Joined: 05 Dec 2009, 12:43

Da li je receno nesto za studente cetvrte godine koji su prenijeli Radno???
Hoce li oni moci izlaziti na ove kolokvije???
A pretpostavljam da je literatura kao i prosle godine Radno pravo, Sead Dedic i Jasminka Gradascevic Sijercic.
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Kao sto kolegica rece, knjiga je "Radno pravo", Sead Dedic i Jasminka Gradascevic-Sijercic, kao i proslih godina. A sto se tice izlaska na kolokvije, mislim da mogu svi izaci, jer je rekla da za sve studente (nas koji prvi put slusamo, za studente 4. godine koju su prenijeli i za apsolvente koji nisu polozili taj predmet) vaze ista pravila, posebno sto se tice vec polozenih kolokvija iz tog predmeta. Evenutalno se moze desiti da, posto ima mnogo koji su prenijeli taj predmet, ce dati poseban rok za te studente, a posebno za nas sa trece godine.
Ena Piragic
Posts: 324
Joined: 12 May 2010, 00:23

A ova profesorica ce predavati samo jedan semetar? Ako ne predaje Socijalno pravo, onda znaci da iduci semetar dolazi neko novi ponovo.
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Da, novi profesor ce predavati Socijalno, ali se jos ne zna ko. Ovoj prof. su ponudili da predaje i taj predmet, ali je ona nazalost odbila jer ima i previse obaveza.
Alma_89
Posts: 9
Joined: 27 Jun 2010, 17:16

jel rekla kada ce otprilike biti prvi kolokvij?
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Vjerovatno u prvoj polovici decembra. Ne moze se jos govoriti o sigurnim datumima, jer se ne zna da li ce amf biti slobodan a i zavisi od obaveza profesorice i ass. Uglavnom, vjerovatno u prve dvije sedmice decembra. Drugi kolokvij u januaru, a usmeni onda kada je i predvidjen zavrsni ispit.
Amrich87
Posts: 33
Joined: 02 Sep 2009, 16:04

A da li neko slucajno zna do koje str. je iz socijalnog za pismeni? Jel' ostalo kao i kod profesorice Jasminke, cini mi se prvih 90ak strana? Pretpostavljam da jeste, ali opet da se zna sigurno..
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Profesorica je rekla da je za prvi kolokvij tj. taj neki uvodni dio ide 150 strana (okvirno), pa eto...
imperia
Posts: 5
Joined: 04 May 2010, 14:16

jel neko zna kad je za apsolvente ispit iz radnog posto sam ja socijalno polozila davno sad bi u ovim rokovima da probam i radno. Mislim da bi moglo biti za par dana, pls helpp!!!!!!
Post Reply

Return to “Treća godina”