PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
sarajka
Posts: 3
Joined: 04 Mar 2010, 11:13

[quote="mijaa"]
[quote="pike"]
jao gluposti,po kom osnovu su to privilegovani oni koji imaju samo jos jeden ispit,upravu, od onih koji imaju dva recimo?!i sta sad mi koji smo spremali upravu a nije nam jedini preostali ispit nemamo pravo na apsolventski novembarski i decembarski,ili ne kontam ili ovo nema smilsa :Sok super je sto je ajanovic ali to je uzimanje dva termina :@
[/quote]


Slazem se u potpunosti.
Kod mene je bas takav slucaj..Ostala mi Uprava i MPP..a spremala Upravu za novembar ....
Nije valjda da ce pola studenata imati Duvnjaka na ispitu a pola Ajanovica ???
Nista mi vise nije jasno :(
[/quote]


Jao kakva privilegija....ti spremas upravu od sad za novembar, jadna majko, a ja je spremam od proslog novembra, i ne mogu da diplomiram zbog nekoliko stranica... eh u tome je razlika!
Ne mogu se nacuditi ovakvim komentarima....odmah se ljudi nadju ugrozeni!
mijaa
Posts: 11
Joined: 08 Oct 2010, 18:45

[quote="sarajka"]
[quote="mijaa"]
[quote="pike"]
jao gluposti,po kom osnovu su to privilegovani oni koji imaju samo jos jeden ispit,upravu, od onih koji imaju dva recimo?!i sta sad mi koji smo spremali upravu a nije nam jedini preostali ispit nemamo pravo na apsolventski novembarski i decembarski,ili ne kontam ili ovo nema smilsa :Sok super je sto je ajanovic ali to je uzimanje dva termina :@
[/quote]


Slazem se u potpunosti.
Kod mene je bas takav slucaj..Ostala mi Uprava i MPP..a spremala Upravu za novembar ....
Nije valjda da ce pola studenata imati Duvnjaka na ispitu a pola Ajanovica ???
Nista mi vise nije jasno :(
[/quote]


Jao kakva privilegija....ti spremas upravu od sad za novembar, jadna majko, a ja je spremam od proslog novembra, i ne mogu da diplomiram zbog nekoliko stranica... eh u tome je razlika!
Ne mogu se nacuditi ovakvim komentarima....odmah se ljudi nadju ugrozeni!
[/quote]

Ne znam iz cega je zakljuceno da spremam od sada???
Spremam vec pola godine i imam jos 150 strana da zavrsim(koje sam sada spremila),i razlika je ako je kod Ajanovica zavrsit cu odmah sa Upravom a ako je kod Duvnjaka onda nema jos kraja.
I  nisam rekla da sam ugrozena samo da mi nista nije jasno..
Interesovalo me samo da li ce biti rokovi u novembru i decembru za ove kojima nije ostala samo Uprava(posto je neko prethodno napisao da ce rok biti u dec za one kojima je ostala samo Uprava)
pike
Posts: 3
Joined: 29 Oct 2010, 18:56

malo je nepristojno komentarisati ko koliko i kome koliko treba za poloziti,vas problem sto polazete od novembra prosle godine,u to ne ulazim,to je visa politika jer neko moze da nauci tri lekcije iz jedne parcijale i da mu budu bas one,i to je automatski sparanje vremena,ali ne pricamo o tome,ja govorim da mi je strasno vazno da  zavrsim upravu do decembra a ne da cekam januar,tu se remete moji planovi,dva mjeseca nije malo,za to se moze spremiti drugi ispit,al boze moj tu smo,gdje smo i naravno da nam je drago zbog Ajanovica  :Devo kez od uha do uha!A mani te se ovih nepristojnih komentara tipa:"das mu prst,hoce ruku".
Rimljanka
Posts: 15
Joined: 23 Mar 2010, 16:22

Ribafish inbox ti je pun,a htjela sma ti poruku poslati....


Molim vas,da li postoje neka pitanja koja prof. Ajanovic forsira? Kupila sma ovu skriptu,a kratko je vrijeme,htjela bi se potruditi da spremim ispit,ne znam na sta treba obratiti paznju i koliko uciti? Hvala!!!!
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

imas u skriptarnici skriptu i na kraju su pitanja koja pita.. i djelovi kako je podjeljeno...
znam da prije nije vracao i postavljao podpitanja,a sad kako ce bit, neznam.
mislim da ce bit malo strozi.
bilijar
Posts: 48
Joined: 17 Oct 2010, 18:57

Moze li ko pitati prof. Ajanovica, kad ga vidi, da li ce ispitivati Upravu u Tuzli? Siguran sam da bi vam svi koji studiraju u Tuzli bili vise nego zahvalni na odgovoru, bio pozitivan ili negativan. Da nam je bar da znamo na cemu smo. Sto prije, molim vas.
Didas
Posts: 47
Joined: 02 Mar 2010, 21:31

Ima li ikakve naznake kada bi mogao biti ispit?
Anesssa
Posts: 17
Joined: 06 Apr 2010, 19:10

U novembru nece biti sigurno!
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Zna li se hoce li biti kod Duvnjaka ispit u novembru za stari rezim???
slagalica
Posts: 7
Joined: 27 Jul 2009, 10:24

Da li iko zna sta je sad sa ovom upravom? Je li Duvnjak definitivno sad 20-og, a Ajanovic pocetkom decembra? Posto kruzi tako puno prica, tipa da ce Ajanovic dati rok pocetkom decembra ali ce se racunati kao novembarski? Je li neko o tome nesto cuo? Jer ako bude tako i ako izadjemo kod Duvnjaka onda po logici stvari ne mozemo kod Ajanovica...hmmmm. Pls ako ima neko nekih informacija da podijeli s rajom :)
Post Reply

Return to “IV godina”