PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ena04
Posts: 210
Joined: 13 Jun 2010, 12:13

haha, cant wait :D
Maranello
Posts: 199
Joined: 17 Oct 2010, 16:46

@ amcho
Vec mjesec dana kako sam dobio index i onaj papir s userom i sifrom, koji ce mi koristiti za prijavu ispita i evo i sada pokusavam da se logujem, al' bezuspjesno, nakon cega mi izbaci ovo :

Login Failed, remember that Passwords are case sensitive

P.S. Vanredan sam ...
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Maranello

Ajde pokusaj sa standardnom procedurom da pobrises cookies i caches u svom browseru, pa ako opet ne bude islo onda otidji do S. sluzbe i reci im da imas problem.

Ali prije svega pokusaj da fino upises i user i pass slovo po slovo i broj po broj ;)
Amelica
Posts: 9
Joined: 26 Oct 2010, 21:49

Molim vas kolege imali neko esej iz uvoda uradjen da send:)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

http://epravo.ba/forum/http://stu ... .php?f=6.0

Tu pogledaj i vidi kako se radi i piše oko eseja ;)
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

ej ljudii jel onaj rok do 15.11. do ponedeljka ? Ja trebam da zaledim godinu ... da li neko zna sta mi je potrebno?
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Mislim da je dovoljno da poneses index, da ti dadnu neki papir na S. sluzbi popunis i to je sve, listao sam forum i nisam mogao naci odgovor, tako da najbolje da odes i licno vidis ;)
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Zahvaljujem Ammcho :)  puno pomazes forumasima, nadam se da ce ti se Trostruko vratiti :)
Maranello
Posts: 199
Joined: 17 Oct 2010, 16:46

[quote="Amcho"]
@Maranello

Ajde pokusaj sa standardnom procedurom da pobrises cookies i caches u svom browseru, pa ako opet ne bude islo onda otidji do S. sluzbe i reci im da imas problem.

Ali prije svega pokusaj da fino upises i user i pass slovo po slovo i broj po broj ;)
[/quote]
hvala amcho
ma ne pali brisanje jarane, oticu do studentske
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Aj, ili da pokusas na nekom drugom racunaru ili kod drugog da ga "odledis"  :mrgreen: jer sam ja imao jarana isto mu zezalo i ja mu bezze ushao u poslije mene uspio,a pa pokusaj i sa tim, ako sta zatreba javi se i na pp stojim na pomoci

[quote="DE_integro_ED"]
Zahvaljujem Ammcho :)  puno pomazes forumasima, nadam se da ce ti se Trostruko vratiti :)
[/quote]

Nema na cemu :P Ma vratilo se vec vjeruj mi, meni bitno da pomognem kad se moze ;) Sretno tebi sa tom procedurom i da nam se uskoro vratiš na nastavak studija ;)
Post Reply

Return to “I godina”