PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Tassa"]
Ljudi zna li neko tacno sta je prof rekao prosli put.Imam informaciju da se ako zelimo knjigu moramo potpisati kod neke kolegice. Zna li neko nesto o ovome??
[/quote]
Ja sam se danas potpisao kod te kolegice. Ne znam joj ime, nego vidim raja se okupila oko nje.(odmah sam i ja prisao) :) Studenti koji su se potpisali na taj spisak dobivaju knjigu jeftinije. Sto znaci da ce svi moci kupit knjigu, i poslije toga.
emina h
Posts: 389
Joined: 02 Nov 2010, 21:04

Da li onih 103 pitanja obuhvataju cijelu knjigu ili parcijalu?? Ako obuhvataju cijelu knjigu do kojeg bi se pitanja trebalo uciti za parcijalu ?? hvala unaprijed :)
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

[quote="emina h"]
Da li onih 103 pitanja obuhvataju cijelu knjigu ili parcijalu?? Ako obuhvataju cijelu knjigu do kojeg bi se pitanja trebalo uciti za parcijalu ?? hvala unaprijed :)
[/quote]
Kolegice ja zaista ne znam kakvu ti parcijalu iz eu spominješ.Zbunila si me u opcoj diskusiji,sad me zbunjuješ i ovdje : :h055: :haha:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="nuki_cika"]
[quote="emina h"]
Da li onih 103 pitanja obuhvataju cijelu knjigu ili parcijalu?? Ako obuhvataju cijelu knjigu do kojeg bi se pitanja trebalo uciti za parcijalu ?? hvala unaprijed :)
[/quote]
Kolegice ja zaista ne znam kakvu ti parcijalu iz eu spominješ.Zbunila si me u opcoj diskusiji,sad me zbunjuješ i ovdje : :h055: :haha:
[/quote]
Mozda kolegica nije vidjela naslov onih pitanja na oglasnoj ploci. Tj, ta pitanja se odnose na akademsku 2009/10 godinu.
emina h
Posts: 389
Joined: 02 Nov 2010, 21:04

Oprostite na zabuni  :D Zar nisu ista pitanja i ove godine? Ili su se pojavila neka nova ? Hvala unaprijed  :)

I moze li se poloziti ako se samo nauce ona pitanja ili ipak knjigu moram uciti ?? Sorry na dva pitanja, al sta cu, vandredno sam upisana, pa ne mogu bas da upratim.

...Kolegice, nemojte pisati post za postom. Koristite opciju UREDI, pa naknadno napisite vase pitanje.  HVALA
Last edited by emina h on 10 Nov 2010, 20:56, edited 1 time in total.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="emina h"]
Oprostite na zabuni  :D Zar nisu ista pitanja i ove godine? Ili su se pojavila neka nova ? Hvala unaprijed  :)

I moze li se poloziti ako se samo nauce ona pitanja ili ipak knjigu moram uciti ?? Sorry na dva pitanja, al sta cu, vandredno sam upisana, pa ne mogu bas da upratim.
[/quote]
Valjda trebaju izaci nova pitanja. Cekamo tu novu knjigu od profesora. Pa cemo vidjet kako ce se odvijat situacija.
emina h
Posts: 389
Joined: 02 Nov 2010, 21:04

hvala  :)
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Ako se bude opet potpisivalo na taj spisak, potpišite i mene, vi koji me znate, a i ostali mogu ako im padnem napamet.  :mrgreen:
jenny
Posts: 145
Joined: 27 Feb 2009, 14:21

[quote="nuki_cika"]
[quote="emina h"]
Da li onih 103 pitanja obuhvataju cijelu knjigu ili parcijalu?? Ako obuhvataju cijelu knjigu do kojeg bi se pitanja trebalo uciti za parcijalu ?? hvala unaprijed :)
[/quote]
Kolegice ja zaista ne znam kakvu ti parcijalu iz eu spominješ.Zbunila si me u opcoj diskusiji,sad me zbunjuješ i ovdje : :h055: :haha:
[/quote]

sad ste i mene zbunili..zar ne bude svake godine test iz eu u decembru koji obuhvata gradivo do lisabonskog ugovora?
ili ove godine nece biti?
scrat
Posts: 81
Joined: 29 Aug 2009, 15:47

Profesor je na proslom predavanju rekao da nece biti parcijale, e sad da li ce se predomisliti ne zna se.
Post Reply

Return to “III godina”