Školarina

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
amra
Posts: 180
Joined: 29 Aug 2009, 00:31

Prosle godine sam upisala prvi put 4.godinu. Jeli sada ove godine nista ne placam? Bolonja sam. Citala sam za stari sistem da nista ne placaju da im pocinje apsolventski staz. Jeli i za bolonju isto?

I kada se prijvaljuju novembarski rokovi za bolonju?
Minkica
Posts: 135
Joined: 27 Apr 2010, 13:29

Samo da provjerim da se nije šta promijenilo:)
Do 15.11. traje upis,je li tako kolege?
Last edited by Minkica on 04 Nov 2010, 21:48, edited 1 time in total.
blondy
Posts: 137
Joined: 12 Oct 2010, 14:44

Da, ja sam danas bila.
dade
Posts: 123
Joined: 12 Mar 2009, 18:39

Zna li iko ove ziro racune i imal iigdje na forumu postavljeni ?? ja ne  mogu da nadjem :S
Mimi
Posts: 148
Joined: 21 Aug 2009, 23:08

Žiro Račun: 3389002208251473

Svrha uplate: Školarina

Primalac: Pravni fakultet Sarajevo

Iznos: 800 km-1000 km

___________________________________


Žiro Račun: 3389002208251473

Svrha uplate: Informativni sistem za Pravni fakultet Sarajevo

Primalac: Pravni fakultet Sarajevo

Iznos: 10 km

________________________________


Žiro Račun: 3383202266333617

Svrha uplate: Informativni sistem za Pravni fakultet Sarajevo

Primalac: Rektorat Univerziteta u Sarajevu

Iznos: 10 km

Evo za sve ako kome još zatreba ;)
pOču
Posts: 7
Joined: 15 Feb 2010, 20:04

da li se osim skolarine i ovog 2x10 km uplacuje jos nesto jel samo to trebam uplatit i prliozit uz upisni materijal jer ima i onaj fond suade dilberovic vidio sam na nekim fakultetima uplacuju i to vandredan sam student..
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

S obzirom da je upis prolongiran zbog oktobarskog roka, ja jos uvijek nisam predala index ni uplatnicu (rekose da imamo vremena do 15.11. pa cu vjerovatno sutra to uraditi). Eh sad, ono sto mi je jos uvijek nejasno a nigdje nije objasnjeno je slijedece:

1) Ukoliko index ne bude vracen prije slijedeceg ispita (novembarski rok), da li ce profesori praviti problem oko toga?
2) Da li SVI  studenti uplacuju po 10KM za ove informativne sisiteme ili samo BOLONJCI? Ovo moramo potvrditi, jer sjecam se da su mi prosle godine na studentskoj vracene obje uplatnice po 10KM i receno da to NE TREBA?! Ja takodjer mislim da ne trebamo to svi uplacivati nego samo Bolonjci jer oni dobijaju informacije emailom odnosno koriste taj informativni sistem, a mi ne. Da ne bi otislo po 20KM od svih studenata na neki cudni fond, bolje da provjerimo a ne da uplacujemo po principu 'ma sta je to, to je samo 20KM'.

Unaprijed zahvaljujem na pomoci!
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

[quote="MI2"]
S obzirom da je upis prolongiran zbog oktobarskog roka, ja jos uvijek nisam predala index ni uplatnicu (rekose da imamo vremena do 15.11. pa cu vjerovatno sutra to uraditi). Eh sad, ono sto mi je jos uvijek nejasno a nigdje nije objasnjeno je slijedece:

1) Ukoliko index ne bude vracen prije slijedeceg ispita (novembarski rok), da li ce profesori praviti problem oko toga?
2) Da li SVI  studenti uplacuju po 10KM za ove informativne sisiteme ili samo BOLONJCI? Ovo moramo potvrditi, jer sjecam se da su mi prosle godine na studentskoj vracene obje uplatnice po 10KM i receno da to NE TREBA?! Ja takodjer mislim da ne trebamo to svi uplacivati nego samo Bolonjci jer oni dobijaju informacije emailom odnosno koriste taj informativni sistem, a mi ne. Da ne bi otislo po 20KM od svih studenata na neki cudni fond, bolje da provjerimo a ne da uplacujemo po principu 'ma sta je to, to je samo 20KM'.

Unaprijed zahvaljujem na pomoci!
[/quote]

Pronasla sam negdje da se moze izici na ispit samo s licnom ako index nije spreman. Je li to provjerena informacija?
edwin
Posts: 42
Joined: 26 Mar 2009, 23:51

e ljudi... ja nisam mogao ranije da platim skolarinu i namjeravam to uraditi ove sedmice :S znate li hocu li imati problema, hocu li morati pisati molbe i sl. hvala :)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Ma neces, pare su pare na vrijeme ili sa zakasnjenjem, moraju da prime i prihvate.. Samo opali lud izgovor i zdravo :D
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”