PFSA: Struktura prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
tvoj idol
Posts: 238
Joined: 18 Jun 2009, 22:25

šta ćemo sad?
da opet bezze odem gore i da mi kaže da nema spiska :/
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

@zaljepljena
Izađi na Rim. Važnije ti je to od upisa. Ocjena se može upisati naknadno i niko nam to ne može uskratiti.
U junu su samo dan ranije stavili obavijest o upisu. U septembru nema spiska... Najmanje smo mi krivi, najmanje.
Guja
Posts: 65
Joined: 29 Aug 2009, 15:12

Dobro ti kaze, ocjena se moze upisati naknadno....
Izadji na Rim
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

ma mogu biti bezobrazni i nikako nam ne upisati
bilo joj je mrsko prosli put trazit spisak, sta li ce izmisliti ovaj put  :confused2:
muka mi je od ovog faxa
s jedne strane imam ocjenu za koju nisam sigurna da ce mi upisati, a s druge imam ispit koji mi niko ne garantuje da cu poloziti

muke sizfove!

(ko mi garantuje definitivan upis ocjene?)
ja cu se u 9  pojaviti na usmenom, pa sta mi Bog da
:moli:
Last edited by zaljepljena on 30 Sep 2009, 15:05, edited 1 time in total.
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

Nisam u situaciji da moram vagati Rim ili upis, ali razumijem i suosjecam sa kolegama koje jesu.
Po mom misljenju, bolje izaci na ispit i pokusati ga poloziti, nego ga propustiti radi upisa ocjene iz strukture.
Ako cemo bas o svim varijantama, zamisli ne odes na usmeni u 9, sto znaci ne predas index za ispit, a odes gore na upis, i tamo ti kazu da spiska opet nema i da dodjemo neki drugi put. Stvarno ne znas sta je veci uzas.
Vodim se mislju da ti polozeni ispit tj. ocjena ne moze nigdje pobjeci, vazno je da postoji na ISSS-u. Kad-tad mora biti upisana. Dok oni kojima je sutra Rim, nece docekati da im prof. oglasi vanredni termin za ispit radi ove zbrke sa upisom ocjena. A profesoricu i asistenta uz kulturan i cinjenicno obrazlozen propust upisa, valjda moze omekshati 10 molecivih lica da im se to upishe naknadno :)

Evo danas jedna kolegica dosla na nas termin upisa iz metodologije da upise svoju ocjenu koju je zaradila jos u aprilu :D

Sretno svima sa ispitom i sa "hvatanjem" ocjena :)
pajson
Posts: 9
Joined: 25 May 2009, 12:45

[quote="zaljepljena"]
ma mogu biti bezobrazni i nikako nam ne upisati
bilo joj je mrsko prosli put trazit spisak, sta li ce izmisliti ovaj put  :confused2:
muka mi je od ovog faxa
s jedne strane imam ocjenu za koju nisam sigurna da ce mi upisati, a s druge imam ispit koji mi niko ne garantuje da cu poloziti

muke sizfove!

(ko mi garantuje definitivan upis ocjene?)
ja cu se u 9  pojaviti na usmenom, pa sta mi Bog da
:moli:
[/quote]

Upis ocjene u index je nebitan, bitno je da ona postoji na isss-u. Index nije ništa bitniji od obicne đačke knjižice
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

@ zaljepljena

pusti to, ni sama Jasna ne zna sta radi neervira me prosli put nije bilo spiska nece ga ni sad biti za one sto su polagali davno, upisat ti ocjenu MORA uostalom, unesena je u isss sto je najvaznijee.. bit ce opet upis a pocela je nova stud. godina tako da ce ona biti na faxu ne brini, izadji ti na rim mislim da je to vaznije nego ovo, ovo ces upisat ..

poz :f055:
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

evo mene opet s faxa
izaslo jutros obavjestenje
upis pomjeren na 5.1o. u 10 h
(naprosto ne znam koji smajli da stavim  :O )
Last edited by zaljepljena on 01 Oct 2009, 09:33, edited 1 time in total.
Guja
Posts: 65
Joined: 29 Aug 2009, 15:12

kakva je situacija sa poklanjanjem bodova na strukturi.... jesu li "darezljivi" :|
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="Guja"]
kakva je situacija sa poklanjanjem bodova na strukturi.... jesu li "darezljivi" :|
[/quote]



Koliko ja znam, u proslim rokovima, su bili prave cicije, ass. prvenstveno....mada ne bi bilo lose da odes i probas da "navuces" koji bod :d055:
Post Reply

Return to “I godina”