BEZUSLOVAN UPIS

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
boki
Posts: 10
Joined: 05 Jul 2009, 21:56

može li neko od kolega potvrditi, da li je ukinut bezusovan upis.....jer kod nas u tz kažu da jeste ukinut .........šta ima od toga...........
valjda, radi jednog ispita, neću moram obnavljati godinu.........ali crno mi se piše.......svaki komentar je dobrodošao......hvala :cupo:




to pitam iz razloga jer sam vidio obavještenje koje kaže da se usp izborio za prenos dva ispita bolonjcima i beuslovan upis za one koji studiraju po starom sistemu........a sad vidim ovo........šta je tačno.......ali stvarno, mimo onoga što bih ja želo da bude.........hahhaha.........hvala još jednom
Last edited by boki on 30 Sep 2009, 13:28, edited 1 time in total.
ady
Posts: 218
Joined: 26 Sep 2009, 20:49

Ja cu u Sarajevu stavit na prijavne obrazce 4 godinu, pa nek oni odlucuju kasnije jel ili nije.....tako sam se zeznula i prije dvije godine, obnovila 2 godinu ranije (reko da platim dok imam para) i et.
jaca2007
Posts: 23
Joined: 30 Sep 2009, 19:01

ovo je ziva katastrofa,usp kaZe da ce biti bezuslovan upis a ja sam danas na fakultetu tj. na studentskoj cula kako ga nece biti,dozvolili su nama i bolonjcima da prenesemo po 2 ispita u narednu godinu a i Zbog toga nema socijalnog roka tj.nece biti bezuslovnog upisa. NERVNI SLOM COVJEK DA DOBIJE. usp zovem vec danima,i kucam na vrata ali djabe izgleda. i pored svega jos im je i pao sistem pa nema ni njihove web stranice. UZAS
boki
Posts: 10
Joined: 05 Jul 2009, 21:56

pa dozvoli li su samo bolonjcima prenos dva ispita, jer kod nas je uslov kad su ti ostala samo dva......tako da nama, po starom, ništa  :( :(
ady
Posts: 218
Joined: 26 Sep 2009, 20:49

Upisi su vec prosli u SA, navodno do 02.10. al ja cu tek 05.10. otic na fax, pa cu znat iz prve ruke za taj bezuslovni....joj vise :@,

Ako je neko vec upisivo bezulslovno godinu nek nam sarne ovde
novipravnik
Posts: 16
Joined: 08 Aug 2009, 23:27

bezuslovan upis je samo za stare studnete
reggae ambassador
Posts: 7
Joined: 08 Oct 2009, 10:43

bezuslovni upis je odobren za studente koji upisuju 3 i 4 god.upis traje do 30.10
Locusta
Posts: 67
Joined: 30 Aug 2009, 17:06

[quote="reggae ambassador"]
bezuslovni upis je odobren za studente koji upisuju 3 i 4 god.upis traje do 30.10
[/quote]


Ovo se odnosi na stari sistem studiranja, ili i na stari sistem i na bolonjce?
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Ljudi moji, bezuslovni za Bolonjce ne postoji. Naravno da je za stari sistem.
Bartol
Posts: 11
Joined: 27 Jun 2009, 19:30

[quote="elSaik"]
Ljudi moji, bezuslovni za Bolonjce ne postoji. Naravno da je za stari sistem.
[/quote]

...kako ne postoji bezuslovni upis za Bolonjce? Mislim da je to nepravda. A ionako pravda u zivotu ne postoji, pa sto bi postojala i ovdje....hehehe :f040: :cupo:
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”