PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
mecoberbo
Posts: 87
Joined: 11 Aug 2009, 18:03

Ako su izasli rokovi apsolventski za novembar neka neko post-a molim vas i na koji nacin ce Bolonjci prijavljivat ove apsolventske...
mecoberbo
Posts: 87
Joined: 11 Aug 2009, 18:03

[quote="Laly"]
Zna li neko da li od sutra pocinje prijava apsolventskih ispita za novembar i da li ce iste ispite moci prijaviti i studenti koji nisu platili skolarinu? Unaprijed hvala....
[/quote]

Kolegice ne mogu vam dati odgovore na pitanja iz privatne poruke jer vam je inbox pun...ako zelite da vam odgovorim ispraznite ga.
Burner
Posts: 57
Joined: 19 Oct 2010, 14:46

[quote="mecoberbo"]
Ako su izasli rokovi apsolventski za novembar neka neko post-a molim vas i na koji nacin ce Bolonjci prijavljivat ove apsolventske...
[/quote] Isto i mene zanima,kad pocinju prijave i kako cemo mi bolonjci prijavljivati apsolventski u novembru,i kada budu ispiti u novembru,pretpostavljam u zadnjoj sedmici?? Ako neko zna,neka odgovori :D :D
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

Prijava ispita za novembar je počela i traje do petka. Mene nije niko pitao da li sam uplatila ili nisam,.. ni ja se još nisam upisala...
septembar
Posts: 32
Joined: 02 May 2010, 21:07

zna li neko kada bi mogli biti ispiti ??? hvala
rivera
Posts: 69
Joined: 01 Sep 2009, 14:51

Eh ovako,zanima me na koja predavanja i na koje vjezbe se MORA ici zbog potpisa,odnosno na kojima se biljezi prisustvo?? Unaprijed hvala  :)
mecoberbo
Posts: 87
Joined: 11 Aug 2009, 18:03

Pitanje za kolege sa bolonje, kad su u pitanju apsolventski rokovi obavijest na tabli IV godine kaze da ce se prijavljivati na dan ispita ali sam cuo od nekih kolega da ipak ide na studentskoj posto je prijava do petka jel moze neko dati tacnu informaciju?
Burner
Posts: 57
Joined: 19 Oct 2010, 14:46

[quote="mecoberbo"]
Pitanje za kolege sa bolonje, kad su u pitanju apsolventski rokovi obavijest na tabli IV godine kaze da ce se prijavljivati na dan ispita ali sam cuo od nekih kolega da ipak ide na studentskoj posto je prijava do petka jel moze neko dati tacnu informaciju?
[/quote] Kolega i mene to zanima,izgleda da ovdje niko nista ne zna sto se tice bolonje :)
mecoberbo
Posts: 87
Joined: 11 Aug 2009, 18:03

Mislim da se ide s prijavom na ispit a mozes i na studentskoj jer obavijest lijepo stoji a i na stud. sluzbi su rekli da imamo na tabli...dakle ne znam sta glume ali ja idem s prijavom na ispit ;)
Post Reply

Return to “IV godina”