PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Moze li neko napisati sve parcijale koje zna a koje nam slijede iz 7 semestra?Mislim da bi nam svima bilo to od koristi.
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Kolega NeZ malo je barem meni nejasno ovo tvoje pitanje...
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

sta je bolan nejasno,napises ako znas npr.parcijala iz gpp bice tad i tad (datum)i tako iz svakog ispita sa 4god.:)valjda su do sad rekli neke,pa za ove koji nisu redovni na predavanjima da smo kolko toliko upuceni:)isto kao sto je bila prva parcijala iz radnog i sad ti napises tako ako znas s 4g:)posto znam oni dijele one papire fol plan i program i tu obicno stave prva parcijala tad i tad druga tad i tad i rjesen ispit:)ehhh to mene zanima.Eto sad kad sam ti ovako fino objasnila,ti si zaduzen da stavise te sve datume nisam dabe ovo objasnjavala,salim se malo:):):):):)
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Pametna ideja, kud se niko nije ranije sjetio i postavio temu i pozvao ljude da jave sve informacije koje imaju...

http://epravo.ba/forum/http://stu ... ic.php?t=3
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Kolegice NeZ sala Vam bas i nije prosla, pa se u buduce nemojte tako saliti ;)
A kolega elSaik hvala na odgovoru...ne bih ni ja bolje.  :d055:
Bosna
Posts: 61
Joined: 10 Apr 2010, 11:16

Moze li neko napisati koji se predmeti mogu polagati bez ociscene 3. godine.

Hvala
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

@ Bosna možeš tj. barem bi trebalo da možeš izaći na sve parcijale, a na završni ispiti teško...Opet to će svakako profesori reći na predavanjima i sl. pred ispite.
TuzZy
Posts: 81
Joined: 12 Sep 2009, 09:52

Ass. Izmirlija je na vjezbama rekao da i studenti koji nisu ocistili 3. godinu mogu izaci na obje parcijale iz Filozofije prava, ali da ce im ocjena biti upisana tek kada poloze preostale ispite iz trece godine.
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Zna li neko da li od sutra pocinje prijava apsolventskih ispita za novembar i da li ce iste ispite moci prijaviti i studenti koji nisu platili skolarinu? Unaprijed hvala....
art vandeley
Posts: 196
Joined: 08 Jun 2010, 15:34

eh , sad ovako ...informacija da se moze izlaziti na sve parcijale iako nisam ocistio trecu mi je poznata , medjutim zanima me na koje parcijale mogu izlaziti i vanredni studenti jer uvijek ima profesora koji nedaju vanrednim da izlaze na parcijale... nadam se da je dovoljno razumljivo pitanje...
Post Reply

Return to “IV godina”