PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

bez veze su vam te rasprave,  Duvnjak je jos na ovom roku,a od
novembra Ajanovic preuzima upravu... :D
Malo logicki to sagledajte:ne isplati im se u oktobru stavit Ajanovica jer bi nas
bruka diplomirala i onda nista od 100 km po nepolozenom ispitu...
Duvnjak je sad pretrpan,a Ajanovic nema sta radit...
Shvatili su da im je samo 6 studenata diplomiralo, jer je zastalo na jednom predmetu(upravi),
a to nije odobreno po zakonu...
i prodekan je rekla da ce doc Ajanovic,a naravno da ce priznavat polozene dijelove to je on
sto puta naglasio.ne znam da li ste primjeti da Duvnjak ima uvijek jednu prijavu svakog studenta
i tu pise sta si polozio tj.do koje strane....Ne moras godinu izlazit na ispit i on ce ti nakon godinu
rec do kud si dosao.
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

meni je to rekla Zrinka licno.
ako ti je to 100% onda da.meni iz tog razloga,a iz mnogo drugih jest.
Burner
Posts: 57
Joined: 19 Oct 2010, 14:46

Kad bi znali da 100% dolazi Ajanovic u novembru,sad ga lagano poceti spremati i diplomirati u novembru,a na socijalu uopste i ne izlaziti..ali zbog toga nam i nece nista zvanicno potvrditi..

nego ima li tih rokova,mislim da je krajnje vrijeme da ih danas izbace,ako neko ima kakvih informacija neka ih plasira  :D :D
RunX
Posts: 18
Joined: 07 Oct 2009, 20:20

Upravo sam razgovarao telefonom sa prof. Zinkom... i rekla mi je vrlo kratko : prof. Ajanović ispituje upravu od novembra - i to se odnosi na sve.
Ne vidim stvarno razlog zašto sumnjati u njene informacije.
I naravno da prof.Ajanović o tome ne govori glasno , čovjek se ipak drži nekog bon-tona  :)
mecoberbo
Posts: 87
Joined: 11 Aug 2009, 18:03

[quote="RunX"]
Upravo sam razgovarao telefonom sa prof. Zinkom... i rekla mi je vrlo kratko : prof. Ajanović ispituje upravu od novembra - i to se odnosi na sve.
Ne vidim stvarno razlog zašto sumnjati u njene informacije.
I naravno da prof.Ajanović o tome ne govori glasno , čovjek se ipak drži nekog bon-tona  :)
[/quote]

Ovu informaciju imali smo ponovljenu vec jedno 100 puta na ovoj temi....stvarno mi ne ide u glavu kako pojedinci konstantno izmisljaju nove price po ovom pitanju i unose paniku u borbene redove ;). Radije napisite sta pita Ajanovic i na koji nacin ako neko ima informacije te na cemu najvise inzistira...
RunX
Posts: 18
Joined: 07 Oct 2009, 20:20

@ Bilijar - ja sam pitao da li se odnosi na stari sistem i bolonju i ona mi je ponavljala - sve sve, bilo bi dobro da sam imao kakav stenogram  :) , vjerovatno se pod tim sve podrazumjevala i sva odjeljenja, par stranica prije jedan je kolega upravo pitao za Tuzlu i potvrdila mu je i to da će prof. Ajanović i tamo držati ispite. Ja iskreno -  ne znam , mada kako mi stvari izgledaju , prof. Ajanović preuzima komplet ispit - pa mi je logično da ispituje i Tuzlu.

@ Mecobero - ja ću ipak 100% vjerovat tek kad ga vidim na ispitu , a i logično je da smo svi u nevjerici s obzirom koliko nam je muka Duvnjak zadavao i s obzirom da je već bilo priča x puta o njegovom odlasku.
goggo
Posts: 34
Joined: 29 Aug 2009, 13:18

A ljudi sta je sa tom skriptom i pitanjima za Ajanovica? Vidim da skriptarnica je skroz u funkciji
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Pa kolega, ta skripta je u skriptarnici. Pitanja nikakva nismo ni dobili.
Anesssa
Posts: 17
Joined: 06 Apr 2010, 19:10

Pitanja su vam u sklopu skripte koju ste skinuli tj. na njenom kraju  ;)
mecoberbo
Posts: 87
Joined: 11 Aug 2009, 18:03

[quote="RunX"]
@ Bilijar - ja sam pitao da li se odnosi na stari sistem i bolonju i ona mi je ponavljala - sve sve, bilo bi dobro da sam imao kakav stenogram  :) , vjerovatno se pod tim sve podrazumjevala i sva odjeljenja, par stranica prije jedan je kolega upravo pitao za Tuzlu i potvrdila mu je i to da će prof. Ajanović i tamo držati ispite. Ja iskreno -  ne znam , mada kako mi stvari izgledaju , prof. Ajanović preuzima komplet ispit - pa mi je logično da ispituje i Tuzlu.

@ Mecobero - ja ću ipak 100% vjerovat tek kad ga vidim na ispitu , a i logično je da smo svi u nevjerici s obzirom koliko nam je muka Duvnjak zadavao i s obzirom da je već bilo priča x puta o njegovom odlasku.
[/quote]


Kolega, u potpunosti razumijem nevjericu, slazem se da je to jedini nacin da potpuno budemo uvjereni tj. da ga vidimo licno na ispitu. Medjutim, jako mnogo je informacija i to od osoba koje su relevantne ( prof. Grbo ) a pojavile su se u zadnjih mjesec dana. Da je to samo obmana bilo bi i ranije spekulacija znaci mora bit nesto od toga...nadam se ;)
Post Reply

Return to “IV godina”