Peticija za bolje uslove studiranja

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

@ Laly kolegICA je  :D  napisi ti molbu u svakom slucaju opet ti je bolje i pametnije to nego da cekas rjesenja neka jer na nasem faxu sve prekasno bude ..
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Draga moja kolegice :D hvala sto se javljas..;) izgleda da cu se sutra spremiti i put pod noge...predati molbu samo se bojim da mi je nece htjeti uzeti a u tom slucaju ja idem s molbom pravo dekanu....:D koliko vidim nema ni rokova...svasta...odobrili soc.rok ali nisu rekli za koju su godinu odobrili...2000 i koju :D uzas zivi....hvala slatkice...;)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Pa trebalo bi da se rok odnosi na sve, bar koliko sam ja skontala  :haha: a et otidji ti sutra provjeri to sta kako, pa nam javi jesi uspjela :) sretno!
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

@ kolegica Laly. Pošto vidim da nisi iz SA, da ne bi "bezveze" išla u SA...uz molbu kojom tražiš da ti odobre plaćanje školarine u ratama trebaš priložiti i dokaz/e "da si socijalno ugrožena"... i da nisi u mogućnosti uplatiti puni iznos od jednom. Zašto ovo govorim? -  Moja prijateljica je morala prikupiti sve moguće dokaze (dijete šehida, majka na birou ...) i predati uz molbu, jer su joj rekli da molbu bez tih dokaza i ne predaje.  :c053:
U svakom slučaju sretno!
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Evo sad mi prijateljica javila da je predala molbu bez ikakvih dokaza i da ju je dekan odobrio...samo je navela da je u teskoj finansijskoj situaciji i da nije u mogucnosti platiti cijeli iznos-800KM...a takodje mi je rekla da cemo moci sljedece sedmice prijaviti ispite za novembar bez obzira sto nismo uplatili skolarinu jer sve i da hocemo platiti nece nam primiti upisni materijal sve dok se ne zavrse soc.rokovi koji eto ko zna kada ce poceti jer termina nema...teta sa studentske je rekla da se navodno s upisom nastavlja od 1 do 10 novembra...tak da nam moraju primiti prijave za novembarske rokove jer ipak nije do nas...
goggo
Posts: 34
Joined: 29 Aug 2009, 13:18

[quote="Laly"]
Evo sad mi prijateljica javila da je predala molbu bez ikakvih dokaza i da ju je dekan odobrio...samo je navela da je u teskoj finansijskoj situaciji i da nije u mogucnosti platiti cijeli iznos-800KM...a takodje mi je rekla da cemo moci sljedece sedmice prijaviti ispite za novembar bez obzira sto nismo uplatili skolarinu jer sve i da hocemo platiti nece nam primiti upisni materijal sve dok se ne zavrse soc.rokovi koji eto ko zna kada ce poceti jer termina nema...teta sa studentske je rekla da se navodno s upisom nastavlja od 1 do 10 novembra...tak da nam moraju primiti prijave za novembarske rokove jer ipak nije do nas...
[/quote]

Ne kontam kako izlazis na socijalni i moras platiti skolarinu?
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Skolarina nema veze sa soc.rokom...svakako je upis isao od 15.09 do 15.10...medjutim,posto je odobren soc.rok time je i upis produzen dok se ne zavrse soc.rokovi i tek onda cemo se moci upisati...mene zanima da li cemo moci prijaviti ispite za novembar-apsolventski rokovi sljedece sedmice iako nismo uplatili skolarinu?....sta ne kontas??
xman
Posts: 272
Joined: 12 Apr 2010, 10:33

prvo se moraš upisati,da bi na ISSS-u mogla prijavti ispite......
xman
Posts: 272
Joined: 12 Apr 2010, 10:33

izbačeni rokokovi na fakultetu za Oktobarski rok!!!!
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Xman hvala na obavještenju ;)

Valjda ce tokom dana staviti i na stranici fax da je lakse i preglednije ;)
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”