PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

Molim moderatore da sto prije postave u skriptarnicu skriptu sa pitanjima na kraju koju je proslijedila kolegica Ribafish i da jave kada postave skriptu u skriptarnicu  :D
Hvala
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Čim sam uhvatila 10 sec slobodnog vremena, postavila sam je u skriptarnicu. Dakle, na raspolaganju je ta skripta.
RunX
Posts: 18
Joined: 07 Oct 2009, 20:20

Pošto skriptarnica ne radi , može li neko postaviti ta pitanja na rapidshare isl. pa ovdje postaviti link. Znam da moderatori ne vole te linkove ,ali radi se o pitanjima ,pa to ne bi bilo kršenje autorskih prava  :P
slagalica
Posts: 7
Joined: 27 Jul 2009, 10:24

Da li neko zna hoce li na socijalnom roku ispitivati Duvnjak ili Ajanovic? Posto je to jako vazna informacija kod ucenja :)
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

mislim da ce jos ovaj rok bit Duvnjak,a od novembra Ajanovic, ali ti to nije nista
sigurno.Danas ce valjda bit izbaceni rokovi pa cemo vidjet.
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

[quote="mija"]
mislim da ce jos ovaj rok bit Duvnjak,a od novembra Ajanovic, ali ti to nije nista
sigurno.Danas ce valjda bit izbaceni rokovi pa cemo vidjet.
[/quote]
Molio bi kolege-ice koji budu isli danas na fax da vide da li ce na novembarskom apsolvenstkom roku upravno pravo ispitivati Ajanovic ili Duvnjak ( i stari sistem i bolonju )  , jer to je jakoo  vazna informacija  :P
Ja bi to uradio, ali nisam iz Sa
I ovdje objave sta pise na oglasnoj ploci
Hvala unaprijed
Last edited by snijeg on 18 Oct 2010, 12:56, edited 1 time in total.
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

ja sam sad sa fakulteta i nema jos niti jednog roka.
tako da se jos ne zna tko ce ispitivati...
tiruriru
Posts: 15
Joined: 16 Apr 2010, 01:31

draga mija, hvala ti puno - ja nisam u prilici da odem do fakulteta i super da si javila da danas nije nista izaslo.. mozda ozdravim pa odem..
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

ici cu ja sutra oko 12 pa cu kad je termnin za upravu.
ekrem_jevric
Posts: 4
Joined: 17 Aug 2010, 00:08

Mija haj pogledaj rok i za međunarodno procesno privatno pravo ako bude izbacio?
Post Reply

Return to “IV godina”