PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Ipak ne vjerujem da je prof.Grbo one informacije nasem kolegi rekla bez ikakvog osnova tako da se trebamo strpiti,mozda se i obradujemo kroz par dana..
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

Da, još uvijek ništa zvanično  nema objavljeno na fakultetu, međutim navodno nakon današnje sjednice  je ovo pitanje ostavljeno profesorima, da se interno dogovore na katedri kako će i što će. Međutim, mi sutra u jutro imam predavanja, pa će biti vjerovatno više informacija.
Majkic
Posts: 27
Joined: 08 Oct 2010, 19:59

CIeoPatrA,
Daj molim te javi onda sta ce biti sa Upravom. Molim te pitaj i za stari sistem i za odjeljenje u Tuzli.
ius86
Posts: 15
Joined: 08 Oct 2009, 20:33

Jojjj vise pa sto nam ne kazu sta ce biti s tom upravom, da znamo na cemu smo. Ovo stvarno nema smisla.  :@
Last edited by ius86 on 13 Oct 2010, 22:06, edited 1 time in total.
ciciban5
Posts: 30
Joined: 20 Aug 2010, 08:33

E ako se bude s Duvnjakom dogovaralo jadni smo mi..Taj nece otici s uprave ni da ga kamenujemo..Kolegice Cleopatra nadam se da ces nam sutra prenijeti radosne i konacne vijesti.. :c053:
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

[quote="ciciban5"]
E ako se bude s Duvnjakom dogovaralo jadni smo mi..Taj nece otici s uprave ni da ga kamenujemo..Kolegice Cleopatra nadam se da ces nam sutra prenijeti radosne i konacne vijesti.. :c053:
[/quote]

Obećavam da ću vam sutra direktno sa predavanja poslati informacije koje budemo dobili. Nadam se da će biti dobre za nas...
ekrem_jevric
Posts: 4
Joined: 17 Aug 2010, 00:08

Kolegice Kleopatra budu li sutra dobre vijesti(da ce nas Ajanovic ispitivati upravu) biti ces pocascena pjesmom "Kuca,poso" :D
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Imajte u vidu da ne mora znaciti da Duvnjak ostaje ako sutra bude na predavanjima..Iako ide s Uprave,vjerovatno ce biti u oktobru dok se ne ispune sve formalnosti..

Također,istinski ne vjerujem da bi prof.Grbo izjavila da ce Ajanovic ispitivati Upravu bez nekog osnova...Tako da ne trebamo dizati paniku..Mozda se sve i zavrsi pozitivno po nas...
mecoberbo
Posts: 87
Joined: 11 Aug 2009, 18:03

[quote="poker"]
Imajte u vidu da ne mora znaciti da Duvnjak ostaje ako sutra bude na predavanjima..Iako ide s Uprave,vjerovatno ce biti u oktobru dok se ne ispune sve formalnosti..

Također,istinski ne vjerujem da bi prof.Grbo izjavila da ce Ajanovic ispitivati Upravu bez nekog osnova...Tako da ne trebamo dizati paniku..Mozda se sve i zavrsi pozitivno po nas...
[/quote]

Apsolutno se slazem....ne znam cemu ovakva panika. Kolega je zvao telefonom, a i prof. Grbo je na predavanjima rekla isto. Zasto bi ona s takvim cvrstim uvjerenjem rekla da ce Ajanovic od sad ispitivati i preuzeti ispit u cjelosti ako to nije tacno. Ne vidim razlog da laze jer u slucaju da nije bila sigurna bar bi rekla da nije jos nista sigurno a ne tako eskplicitno izjavila da Duvnjak ide. Cak i ako bude sutra to ne znaci nista, sacekajte ispitne rokove za oktobar ili apsolventske za novembar to ce biti najbolji pokazatelj, ali iskreno sumnjam da je prof. Grbo govorila nesto sto nije sigurno jer ona ne djeluje kao takva osoba.
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

[quote="mecoberbo"]
[quote="poker"]
Imajte u vidu da ne mora znaciti da Duvnjak ostaje ako sutra bude na predavanjima..Iako ide s Uprave,vjerovatno ce biti u oktobru dok se ne ispune sve formalnosti..

Također,istinski ne vjerujem da bi prof.Grbo izjavila da ce Ajanovic ispitivati Upravu bez nekog osnova...Tako da ne trebamo dizati paniku..Mozda se sve i zavrsi pozitivno po nas...
[/quote]

Apsolutno se slazem....ne znam cemu ovakva panika. Kolega je zvao telefonom, a i prof. Grbo je na predavanjima rekla isto. Zasto bi ona s takvim cvrstim uvjerenjem rekla da ce Ajanovic od sad ispitivati i preuzeti ispit u cjelosti ako to nije tacno. Ne vidim razlog da laze jer u slucaju da nije bila sigurna bar bi rekla da nije jos nista sigurno a ne tako eskplicitno izjavila da Duvnjak ide. Cak i ako bude sutra to ne znaci nista, sacekajte ispitne rokove za oktobar ili apsolventske za novembar to ce biti najbolji pokazatelj, ali iskreno sumnjam da je prof. Grbo govorila nesto sto nije sigurno jer ona ne djeluje kao takva osoba.
[/quote]

Upravo tako..Ne vjerujem da bi to profesorica uradila radi sebe i pozicije na kojoj se nalazi..:)
Post Reply

Return to “IV godina”