PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
melina20
Posts: 148
Joined: 11 Apr 2010, 21:28

Negdje na prvim stranama opce diskusije,procitala sam da se na predrokove MOZE IZACI iako 2 godina nije cista.Meni ovo malo nelogicno,ali obzirom da sam procitala ovdje,nek mi samo neko razjasni..Mogu predrokovi,ne mogu u januaru??Ili ne mogu ni predrokovi? :) Hvala..
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

[quote="melina20"]
Negdje na prvim stranama opce diskusije,procitala sam da se na predrokove MOZE IZACI iako 2 godina nije cista.Meni ovo malo nelogicno,ali obzirom da sam procitala ovdje,nek mi samo neko razjasni..Mogu predrokovi,ne mogu u januaru??Ili ne mogu ni predrokovi? :) Hvala..
[/quote]

Možeš na parcijalne/ semestralne ispite, ali ne možeš na predrokove. Npr. bio je predrok iz Finansija i finansijskog prava, ali mogli su izaći samo studenti koji su imali čistu godinu. Međutim, možeš polagati parcijalne ispite iz Radnog prava, Krivičnoprocesnog i Međunarodnog javnog prava.
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Hocemo oktobarski rok i dajte da svi ustanemo da se vec jednom izborimo za nasa prava!!!!!Ako se ne pobunimo necemo ga ni dobiti,opet ce biti nije po zakonu kao sto uvijek kazu!!!!!!!!!!
SABINI
Posts: 248
Joined: 22 Jun 2010, 13:00

Kolega NEZ,ne znam  da li ste upoznati sa molbom..odnosno peticijom koja se treba poslat dekanu vec ovih dana,a upravo se tice okotobarskih rokova i drugih pitanja-to svi cekamoo,a ako nam ne odobre..zna se koji je slj.korak :) :)
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Ojjj kako nisam da sam mogla potpisala bih se milion puta na peticiju.A naka glupaca stoji i ja je pitam jesil se potpisala,kaze nisam kaze meni ne treba,ojjj reko Boze kakvih ljudi ima da ne povjerujes,bas se iznervirala.Nadam se da ce se sve dobro na kraju zavrsit.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Ko od studenata ide redovno na predavanja, molim da mi javi ako ima nekih izmjena u odnosu nainformacije od prošle godine, navedene u ovoj temi: http://epravo.ba/forum/http://stu ... p?t=5  :d055:
Last edited by Dama Pikova on 12 Oct 2010, 22:32, edited 1 time in total.
Sejo_Nikky
Posts: 53
Joined: 04 May 2010, 22:09

Može li mi neko u što kraćem periodu dati odgovor na pitanje - da li je rok za upis i dalje do 15. oktobra ili je produžen?
Nejra
Posts: 43
Joined: 23 Jul 2009, 00:00

[quote="Sejo_Nikky"]
Može li mi neko u što kraćem periodu dati odgovor na pitanje - da li je rok za upis i dalje do 15. oktobra ili je produžen?
[/quote]
produzen je rok do daljnjeg ;)
Jaca87
Posts: 47
Joined: 24 Jul 2009, 13:44

[quote="Nejra"]
[quote="Sejo_Nikky"]
Može li mi neko u što kraćem periodu dati odgovor na pitanje - da li je rok za upis i dalje do 15. oktobra ili je produžen?
[/quote]
produzen je rok do daljnjeg ;)
[/quote]
Koliko ja znam rok nije produzen, tako su mi jucer rekli na studentskoj
Sejo_Nikky
Posts: 53
Joined: 04 May 2010, 22:09

... i kome ja sad da vjerujem, Nejri ili Jaci  :f010:
Post Reply

Return to “III godina”