PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

Jel to definitivno prof. Duvnjak otisao? Ova vijest je za svaku pohvalu...
sseejjllaa
Posts: 26
Joined: 11 Apr 2010, 19:39

E da kolegice cleopatra ti si prva plasirala ovo divnu vijest a kolega nam je samo potvrdio.. i ti si za mustuluka  ;) ;) :d055:
Sad se lakse dise  :h055:
Didas
Posts: 47
Joined: 02 Mar 2010, 21:31

NADAM SE samo da se ne salite sa ovim napacenim svijetom ovdje :)
RunX
Posts: 18
Joined: 07 Oct 2009, 20:20

ja ne mogu da vjerujem , iskreno necu vjerovati sve dok ne vidim na ispitu prof. Ajanovića pred sobom...  :D jer cjelu godinu slušam ove priče...
U slučaju da je to istina, novembarski će biti rok sa najvećim brojem diplomiranih u historiji pravnog fakulteta , jer nas ima mnoogo sa preostalom upravom.  :D

ps. baš me zanima šta im bi pa donesoše tu odluku?  :zamisljen:
Majkic
Posts: 27
Joined: 08 Oct 2010, 19:59

tel: ++ 387(0)33 20 63 50 - Broj centrale Pravnog fakulteta gdje mozete traziti lokal Prof. Zinke Grbo, prodekanese za nastavu.

Evo ja cu jos jednom ponoviti. Zvao sam danas oko 13 sati broj tlf. gore prikazan, (centrala Pravnog Fakulteta), trazio lokal Prof. Zinke Grbo, prodekanese za nastavu. Kad sam je dobio pitao sam je tri pitanja.
1. Da li je istina da ce od Oktobra prof. Ajanovic predavati i ispitivati Upravno pravo? - Odgovor je:"Jeste istina je".
2. Da li se ovo odnosi i na "stari sistem" , "vanredene studente"? - Odgovor je:"Da, na sve"
3. Da li se ovo odnosi i na odjeljenje PFSA u Tuzli? - Odgovor je: "Da", i dodala je da Prof. Duvnjak ostaje na Ustavnom pravu.

KO NE VJERUJE, NEKA IZVOLI NAZVATI (AKO ZOVETE IZ SARAJEVA) 206-350, TRAZITE LOKAL PROFESORICE GRBO I PITAJTE SAMI.

Stvarno ne razumijem zasto se ustrucavate pokucati zeni na vrata kabineta, ona je vrlo uljudna, kulturna, i nece nikome zamjeriti zato sto upita ko ce ga ispitivati Upravu. Profesorica je svjesna situacije vrlo dobro. Ako se bojite licno otici, uvijek vam ostaje mogucnost da zovete telefonom, mada mi taj strah od onako fine zene stvarno nije jasan. Pozdrav svima iz Tuzle.  :d055:
Didas
Posts: 47
Joined: 02 Mar 2010, 21:31

Majkic svaka tebi cast, al su nas tolko puta izvarali da ne znamo ni kome da vjerujemo.
Ako je istina, mislim da ce  u novembru biti Zetra premala da primi sve diplomante Prava :)
RunX
Posts: 18
Joined: 07 Oct 2009, 20:20

ja sam danas išao do kabineta prof. Zinke, međutim nije je bilo tu , pa bilo bi dobro ako ko pronađe bilo prof.Zinku ili Ajanovića (dakle neki pouzdani i zvanični izvor) da upita ,a obavezno nam javite ko bude u četvrtak na predavanju da li će prof. Ajanović ispitivati (sve i stari i bolonju) hvala  :)
ja26
Posts: 1
Joined: 30 Sep 2009, 19:07

jos ne mogu da vjerujem!!!!
molim vas sve sto saznate- javite!!jer nisam u sa.(kao i vecina apsolvenata) pa mi je jedini izvor informacija ovaj forum... :S
zmedu ostalog me zanima...nacin ispitivanja,da li nastavljamo od str.na kojoj smo stali kod Duvnjaka,da li se i dalje polaze po dijelovima ako da- od koje do koje str.je koji dio itd......
koliko god me ovo raduje... toliko me i zbunjuje....
Anesssa
Posts: 17
Joined: 06 Apr 2010, 19:10

Za Ajanovica jos nema nista zvanicno na faxu.., a ako nekom nesto znaci, odobren nam je socijalni u oktobru  :D
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

[quote="Anesssa"]
Za Ajanovica jos nema nista zvanicno na faxu.., a ako nekom nesto znaci, odobren nam je socijalni u oktobru  :D
[/quote]
hah cuj to,pa rekose da nema nista od toga,ako je tako onda superrrrr :)
Post Reply

Return to “IV godina”