Školarina

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

Mene samo zanima da li je osoblje sa studentske sluzbe upoznato sa odlukom da je upis prolongiran??
Da ne bude problem kad se ode iza 15-og za upis.. :zamisljen:
ja_
Posts: 235
Joined: 13 Jul 2010, 02:25

mene sve  nesto nesigurno to iza 15....nadam se da nece bit problema
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

3. Zahtjev za pomjeranje roka upisa u narednu akademsku godinu je odobren (dok se ne riješe pitanja plaćanja školarine)

Izvor: www.usp.ba

Ne znam kako moze biti problema, ako je dekan odobrio ;)
jasmina
Posts: 160
Joined: 13 Apr 2009, 20:48

Može li mi neko napisati broj žiro računa za uplatu školarine? Hvala  :d055:
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

338 900 220 825 1473  :d055:
Svrha:skolarina
Primalac:Pravni fakultet
pOču
Posts: 7
Joined: 15 Feb 2010, 20:04

[quote="Laly"]
Nista nam drugo ne preostaje nego da pisemo molbu...malo ce ko imati da plati odmah 800km odnosno 1000km...do sada se svake godine placalo na rate i ne znam zasto bi mi ispastali zbog nemarnosti pojedinih studenata za koje se po imenu i prezimenu zna ko su sto su i zasto su kasnili sa uplatama...ja cu pisati molbu...i prosle godine su je pisali...i ja sam je licno pisala i godina ranije...uvijek mi je bila odobrena..u cemu je sad problem...halooo recesija????
[/quote]  pa kad si tako pametna ili pametan svejedno zasto nam ti ne navedes ta imena i prezimena pojedinih studenata zbog kojih nam traze uplatu cjelokupne skolarine..ne pisi gluposti ako ne znas pravi razlog zato traze da se godina plati odjednom..
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Pocu novi kolacicu vise vremena provedi na faxu i budi upucen...lako je zivjeti zivot napamet...i ovo nije mjesto ni vrijeme za pametovanje i prebacivanje sto si kako si zasto si osim ako si ti jedan od tih koje treba prozvati ;).... :kava:
Last edited by Laly on 07 Oct 2010, 13:23, edited 1 time in total.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Forum nije mjesto gdje cemo sve svadjati svi medjusobno niti prebacivati jedno na drugo neke stvari. Ovdje jedino mozemo svi da se informisemo jedni od drugih i slicno jer svi mi kao studenti imamo skoro iste planove, iste ciljeve, a to sto neko treci dolazi da nam postavlja trnje na put tu nisu krivi studenti jedni drugima. Mi svi zajedno trebamo naci rjesenja za sve probleme, trebamo zajedno da se usmjerimo ka tom nasem pravcu. Za svadje, prebacivanja jedni na druge forum je sigurno pogresno mjesto. Zamolit cu vas da ne nastavljate s tom raspravom dalje  :d055:
ja_
Posts: 235
Joined: 13 Jul 2010, 02:25

[quote="Swatch83"]
Mene samo zanima da li je osoblje sa studentske sluzbe upoznato sa odlukom da je upis prolongiran??
Da ne bude problem kad se ode iza 15-og za upis.. :zamisljen:
[/quote]

osoblje studentske nije upoznato....
ja sam jutros zvala da vidim do kad je produzen upis....a gospodja se jos izdera namene ...otkud vam to da je uopste produzen ,ja nemam pojma o cemu vi pricate....ja joj pokusam objasniti kako i sta .kaze ona meni ..upis je do 15.10.

sta sad????????
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

E o tome ja govorim!! Kao da su u dvije razlicite drzave dekanat i studentska sluzba... :@ :@
I fakat,sta sad??? I dekan je vala nigdje veze,pa mogao je valjda uputiti dopis sa drugog sprata do prizemlja...
Kome da se obratimo sa molbom da studentska sluzba bude upoznata sa odlukama dekana??
Mozda bi najbolje bilo isprintati im sve one tacke sa sastanka USP-a i dekana i predati na ruke...
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”