PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Ako nema kolizije 2 se moraju prenijeti pa gdje puklo u ponedeljak u 12 SVI!
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Zovite svoju raju i ko ce preuzeti na sebe to da obavjesti policiju i sve to?? Ne mozemo izac samo ko divljaci ipak smo mi buduci pravnici..  :d055:
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

@master 1991 smiri hormone i nemoj se previse uzbudjivati :D
Emina.sa
Posts: 7
Joined: 13 Sep 2010, 15:55

@master 1991
Tebi svaka cast sto si uspio sve poloziti u roku ali nema potrebe da drugima stavljaš sol na ranu. Nadam se da nećeš doći u poziciju koju toliko osuđuješ! Ovdje smo da bi pomogli jedni drugima i na kraju krajeva ukoliko mozemo utjesili jedni druge a ne da se osuđujemo! :c053:
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Znate sta, dragi moji, pustite sad svadje i prepirke jedni s drugima, sada je vrijeme da se udruzimo i borimo jedni za druge a ne jedni protiv drugih. Jer nasa snaga treba i biti u nasoj sloznosti i kolegijalnosti. Vec sutra policija treba da se obavijeti, sta kako de recite, pomozite jer ja prva nemam pojma kako to sve ide?? Jos nesto, moj prijedlog je da se nadjemo oko 11 da se dogovorimo svi sta i kako, trebamo napraviti neke panoe nesto da pise tipa: "hocemo nasa prava" itd itd. Trebamo se oragnizovati kako treba. Trebamo navesti sve nase zahtjeve koji su koliko-toliko ostvarivi..Dajte pomozite. Ne mozemo samo izaci i hajmo haos.. Trebamo te sve uraditi kao normalni obrazovani ljudi. Trebamo napraviti i event na fb i poslat svima da vidimo koliko ce biti prisutnih. Sa malo raje ne mozemo rjesiti sve ovo. Ne moze manjina rjesiti problem vecine!
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Mislim da kolega Master po godistu ako je 1991 tek je sada brucoš, pa cemo vidjeti kad se nadje u vlastitok kozi, pustite ga i ne obracajte paznju. Cilj njegovog posta je da privuce paznju i pokusa da se svadja. Samo ignore i idemo dalje;)


Za one koje zanimaju protesti, evo vam zakon pa da znate sta vam je ciniti http://mupks.ba/?jezik=bos&x=86&y=134. Sretno ;)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Nadamo se amcho i tvojoj podrsci i pomoci??  :d055:
almichak
Posts: 73
Joined: 07 Jan 2010, 14:19

Ako ce vec biti ti protesti ... onda bi kao probleme trebalo navesti i placanje u 2 rate,mogucnost polaganja ispita s druge godine,iako smo prenijeli jedan iz prethodne,,i jos neka pitanja koja su jako bitna za nas ...
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

sve ce biti  :d055:
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

ajde ko se obavezuje da nam ovdje popise sad sve nase zahtjeve da imamo to svi zapisano??
Post Reply

Return to “I godina”