PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Pozdrav kolegice i dobrodošla.  ;)
Ima posebna tema o koliziji i tamo ćeš najprije dobiti odgovore na te informacije. Trenutno je sve do dekana tako da studentska prije zvanične njegove odluke neće dozvoljavati upis kolizije.

Evo link teme:

http://epravo.ba/forum/index.php?topic=439.225
LisaSimpson
Posts: 45
Joined: 28 Sep 2010, 22:05

[quote="Dama Pikova"]
Pozdrav kolegice i dobrodošla.  ;)
Ima posebna tema o koliziji i tamo ćeš najprije dobiti odgovore na te informacije. Trenutno je sve do dekana tako da studentska prije zvanične njegove odluke neće dozvoljavati upis kolizije.

Evo link teme:

http://epravo.ba/forum/index.php?topic=439.225
[/quote]

Hvala u svakom slučaju  :)
Sad ću se prebaciti tamo.

Eto, posljednje informacije sa studentske jesu da kolizije nema, a ja se opet nadam da će se nešto isposlovati u našu korist.  :moli:
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

ja sad tek trebam upisati trecu, kontam da sam uslov stekla jer su mi ostala samo dva ispita da prenesem ustavno I i II      zanima me jel to definitivno da se mozemo upisati tako da dva ispita prenosimo....  :moli:
YoDona
Posts: 312
Joined: 12 Sep 2009, 10:00

drage kolegice i kolege. prosle godine sam upisala trecu godinu,ali sam prenijela dva ispita. jedan od njih je Ustavno pravo II,a drugi termin iz istog je zakazan za prvi oktobar. buduci da mi je ostao pozitivni dio,nadam se da bih ga mogla i poloziti :moli: i tako ocistiti drugu godinu. u mjedjuvremenu sam polozila dva ispita iz trece godine na koje se je moglo izaci bez ciste druge,ali ih nisam upisala. moje pitanje je, da li ce pretstavljati problem ako mi u indexu Ustavno pravo kao predmet s druge bude upisan s datumom1.10.2010,a poslije njega ova dva s trece godine s ranijim datumom,tacnije 23.09 i 30.09.

hvala na bilo kakvom odgovoru i izvinjavam se na opsirnosti.
LisaSimpson
Posts: 45
Joined: 28 Sep 2010, 22:05

[quote="YoDona"]
drage kolegice i kolege. prosle godine sam upisala trecu godinu,ali sam prenijela dva ispita. jedan od njih je Ustavno pravo II,a drugi termin iz istog je zakazan za prvi oktobar. buduci da mi je ostao pozitivni dio,nadam se da bih ga mogla i poloziti :moli: i tako ocistiti drugu godinu. u mjedjuvremenu sam polozila dva ispita iz trece godine na koje se je moglo izaci bez ciste druge,ali ih nisam upisala. moje pitanje je, da li ce pretstavljati problem ako mi u indexu Ustavno pravo kao predmet s druge bude upisan s datumom1.10.2010,a poslije njega ova dva s trece godine s ranijim datumom,tacnije 23.09 i 30.09.

hvala na bilo kakvom odgovoru i izvinjavam se na opsirnosti.
[/quote]

Ja mislim da to neće predstavljati problem.

Ja imam ispita u indexu kojima se ne slažu datumi na taj način, npr. kad izađem na pismeni a ne upiše mi se predmet i datum, tj. da sam izlazila, a nakon toga položim nešto usmeno.
Kad odem na upis pismenog upišu raniji datum odnosno onaj kada smo polagali.
YoDona
Posts: 312
Joined: 12 Sep 2009, 10:00

hvala Lisa,  pomislila sam  da ce mi se mozda ponistiti ispiti posto je kraj skolske godine...
idem ja to onda upisati,naravno,ako sve dobro prodje s ustavnim
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

@YoDona: Koji su to profesori sa III godine dozvoljavali polaganje njihovih predmeta bez čišćenja svih predmeta sa prethodne godine?
nadjaibis
Posts: 214
Joined: 27 Jan 2010, 15:58

..ispite sa 3 godine ne mozes polagati dok ne ocistis ispite sa 2 godine...Medjutim, mozes izlaziti na testove i parcijale, ali konacni ispit samo sa ociscenom 2...(parcijala su ti iz krivicnog procesnog, medjunarodnog javnog, seminar iz obl., radno test)... :d055:
tina.
Posts: 205
Joined: 12 Sep 2009, 17:29

http://epravo.ba/forum/http://stu ... ic.php?t=1

Nadam se da se Mod. slazu sa ovim linkom ovdje, cisto radi studenata koji su kao i ja samo ulazili na teme koje im trebaju a i ova je jako bitna za studente starog rezima.

Hvala
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Slažemo.  :)
Post Reply

Return to “III godina”