PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Hvala ti punooo potrudit cu se eto sto vise,nadam se da cu ovaj put poloziti i da ce ona kolko toliko biti popustljivija kad bude to pregledala ipak je septembar jos drugi termin a mnogima je to i za uslova.Hvala jos jednom ivana:)
inominant
Posts: 59
Joined: 23 Feb 2009, 00:35

Samo jedna molba, ako nije frka da mi neko napise od kojeg tacno pitanja je druga parcijala MJP1 ???(jel od drzavnih granica??)
Ako neko zna i koja su pianja najcesca bio bi mu zahvalan???

Hvala unaprijed

lp
Sailor
Posts: 15
Joined: 11 Sep 2010, 21:10

Imas odgovore na prethodnim stranama.
edinkorda
Posts: 16
Joined: 02 Oct 2009, 18:53

ovi što pišu ko od šale 9-10 stranica za uru i pol :bravo:
by the way kolika su vam slova
amra
Posts: 180
Joined: 29 Aug 2009, 00:31

Zna li neko jeli profesorica rekla da ce ponoviti pitanja sa zadnjeg testa sada u ponedjeljak?
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

[quote="amra"]
Zna li neko jeli profesorica rekla da ce ponoviti pitanja sa zadnjeg testa sada u ponedjeljak?
[/quote] Ne bukvalno tako, ali je rekla da ce biti pitanja koja su vec bila, tj. ona koja stalno vrti. Mada bi moglo da znaci da je mislila na to da ce da ponovi pitanja s prethodnog roka, ali eto da ne bude bas providno nije htjela otvoreno reci.:P Imas el saikov post tu negdje na zadnjoj, predzadnjoj stranici ...otprilike tih 10 pitanja tu navedenih, to je to sto se stalno vrti.:)
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Vidite ja sam polagala mjp1 i profesorica je jako pokvarenaaaa dala je slijedeca pitanja-1.suksesiju drzava,2.konzularno pravo koje ima bruku podnaslova,3.organe una i 4.drzavljani i stranci koje ima minimalno 14podnaslova.Samo bih voljela staviti nju ili njenu asistenticu da radi da vidim bil stigla!!!!Zaklela sam se ako padnem svaku vece cu ih proklinjati nadam se da ce ih stici jer ja sam stvarno spremila ovo mjp1 napamet sve znam al stvarno nemam se vremena jer kad sam prosli put ispisala sve i pala i otisla na uvid kaze nisi dovoljno ispisala i sad stvarno se nije moglo stici preeee obimne lekcije.Nas je ostalo 5,6 eventualno 7 koji polazemo mjp1 i ona umjesto da nas sve pusti sta je to nista,pogotovu kome je za uslova,ona se izivljava!nekad su studenti radili 2pitanja za 2h a a mi sad 4pitanja za 2h,pa to nije fer stvarno.I Bogami dragog da ja to nisam spremila ne bi mi ni bilo,doslo mi da pocnem plakat nad onim radom:(eto vjerujetel mi:(:(:(
fani
Posts: 324
Joined: 27 Jan 2010, 12:39

I ja sam radila MJP1 i sokirala sam se kad nam je izdiktirala pitanja. :| Nije moguce to uraditi za sat i pol.
kaligula
Posts: 50
Joined: 06 Sep 2010, 14:37

također sam radio mjp1 i potvrđujem da je fizički nemoguće uraditi ona 4 pitanja za tako malo vremena.Ovo je apsolutno neprimjeran način polaganja
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Zapravo je svejedno koliko lekcija ima podnaslova jer je bitan broj stranica. Tako da to da li će biti 2 ili 12 podnaslova je manje bitno od toga da se za to pitanje napišu 3 stranice. Meni su, recimo, Državljani i stranci bili među dražima pitanjima - podnaslov, dvije rečenice, podnaslov, dvije rečenice, podnaslova, dvije rečenice i za čas imaš 3-4 stranica ispisane.

Da ne bude zabune, ne branim prof ili ne daj Bože način ispitivanja, ali ako ne možete stići napisati određenu količinu onda vjerovatno nije do pitanja već do toga da previše peglativno pišete. Ne morate sve napisati (ukoliko stavimo na stranu da se to u praksi fizički i ne može), ako ni zbog čega drugog onda zbog toga što ona svakako i ne čita ono što napišete.
Post Reply

Return to “III godina”