PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

a koji je najtezi ispit iz 4god iz prvog semestra?
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Postovane kolege,nesto sam cula i molila bih nekoga ko zna 100% da mi javi  da li je istina da se skolarina placa do 15 oktobra i to svih 800km odnosno da li je istina da vise nema placanja na  dvije rate kao svake predhodne godine?....i da li se jos uvijek moze pisati molba dekanu da nam odobri placanje skolarine na rate? Unaprijed hvala...
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

@ Laly ... Ima nekoliko tema na forumu o tome,  izmedju ostalog tema "Skolarina" ... kako sada stvari stoje...upis je do 15.10. i uplata je u cijelosti. Medjutim bit ce sjednica 13.10. na kojoj ce se izmedju ostalog i o tome govoriti...USP vodi pregovore sa dekanom i sl. To je ono sto je 100%...
Sada, mozes uplatiti, ili mozda cekati poslije te sjednice...da vidis da li ce produziti rok upisa kao prosle godine i da li ce biti mogucnosti placanja u ratama.
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Hvala puno....dobila sam obavjestenje od USP...hvala jos jednom..preostaje nam da se nadamo...a u svakom slucaju ja pisem molbu....to nam valjda jos nije ukinuto...ipak nista nije nemoguce...strasno....
ina
Posts: 18
Joined: 21 Aug 2009, 13:40

Molim Vas ako neko ima par minuta da otipka samo na koja predavnja bi trebalo ici obavezno u zimskom semstru, i koje parcijale izaci
hvala:)
SABINI
Posts: 248
Joined: 22 Jun 2010, 13:00

I mene zanima takodje na koja predavanja treba ici??Hvala unaprijed
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

[quote="Salinea_Tz"]
I mene kolega to interesuje.

Sto se tice socijalnog roka, ja samo znam da je prof.Boro na ispitu u Tuzli rekao da ce se sve oko socijale znati 5.10.  Dakle, nekako imam osjecaj da ce biti socijale, jer i sam dekan nije negirao  (kao do sada) vec je rekao da ce se znati 5.10.
[/quote]


A ako odobre, kad ga prijavljujemo? I to je neki vanredni rok valjda...sto komplikuju i s oktobarskim rokom i s upisom i s skolarinom. Sta im odjednom bi da ne moze na rate - pa ko ce odjednom iskesati recimo 800? Ili 500 nema veze? Kao da je to sitnica pa hajde ili mozda da nas i tako motivisu da vec jednom zavrsimo (bas).

Nego - na USP-u sam jos procitala da je neko napisao kako je dosao novi profesor upravnog prava, pa da provjerim s vama - zna li iko ista o tome?
Hvala na informacija,a i pozdrav
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

[quote="SABINI"]
I mene zanima takodje na koja predavanja treba ici??Hvala unaprijed
[/quote]

I ja se pridruzujem ovom pitanju! Sta treba pratiti, sta je obavezno, sta ne, sta je sa vjezbama, itd... ?
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

Pridruzujem se pitanju i molbi  kolege-ice M12 ako neko zna Da li je istina da je dosao novi prof.  upravnog prava umjesto Duvnjaka neka javi ili ako neko ima neke provjerene informacije neka please ovdje napise ?
I ja sam cuo da se govori da postoji mogucnost da dodje neki drugi prof. pa ako neko zna neka javi i neka nas obraduje :)

Hvala unaprijed i pozz svima
malena87
Posts: 76
Joined: 05 Mar 2010, 15:25

prvi put sad  upisujem cetvrtu i vanredana sam..sta je sa tim apsolventskim,..kad ja imam pravo na to... jel odmah sad ili po proteku predavanja tamo nekad iza ljetnog semestra...pleasa ako neko zna nek napise sta bilo... :f035:
Post Reply

Return to “IV godina”