PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Na kraju mozemo reci da svi skupa trebamo da se borimo i trudimo da stvari pokrenemo sa mrtve tacke i studenti budu ujedinjeni u zajednickoj borbi bez obzira na status, generaciju, godinu studija i sistem

Ipak na kraju, svi smo mi studenti Pravnog fakulteta Sarajevo ;)
johnny
Posts: 147
Joined: 25 Oct 2009, 20:51

:haha: :haha: Šalim se,samo se nadam da će nam :d055: odobrit oktobarski rok



3.2.    Zabranjeno je objavljivati i slati poruke koje vrijeđaju,  po bilo kojoj osnovi.   
Last edited by johnny on 30 Sep 2010, 11:53, edited 1 time in total.
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

  Napominjem po ko zna koji put da je zabranjeno vrijedjati bilo koga po bilo kojoj osnovi....  Molim sve forumase da se kontrolisu....  Takodje, pazite kako citirate - nije potrebno citirati post koji se nalazi odmah iznad vaseg, niti gomilati citate...   
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

[quote="Julie"]
Samo uslov, znaci ukoliko su ostala 3 ili manje predmeta.
[/quote]
Što znači da i mi koji smo dali uslov a ostao nam je jedan ispit, možemo izaći pa pokušati očistiti? Iskreno se nadam da će vijesti sa sjednice biti pozitivne :)
ballerina
Posts: 35
Joined: 11 Jan 2010, 16:48

ne znam ko vam daje te dezinformacije, ali ja sam zvala studentsku sluzbu i rekli su mi da nema govora o okotobarskom roku
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Znam da je teško i stresno, ali taj stres istresajte negdje drugo (teretana, trčanje, plivanje itd.). Nemojte ovdje na forumu.
Više neću upozoravati nego ću slati na hlađenje 7+ dana svakoga ko se tako nastavi ponašati.
andrea_dea
Posts: 83
Joined: 09 Sep 2009, 15:31

molim vas to sto je izjavila studentska da li je tacno ili ne...jedni kazu jedno drugi druho...kolika je sansa uopce da nam odobre ako je u tuzli i u zenici odobren
Alma L.
Posts: 195
Joined: 20 Dec 2009, 16:47

taj socijalni rok bi zaista dobrodošao!  :D
A da li to znači da ukoliko se odobri taj rok, neće se moći prenijeti dva ispita? :S
Pandora
Posts: 263
Joined: 07 Sep 2010, 23:19

Cemu konfuzija oko prenosa 2 ispita - kada na oglasnoj ploci na faksu stoji odluka dekana o tome da je omogucen prenos ispita za one koji su upisali prije 2009. ?!
Svako pitanje o prenosu ispita je vise naprosto suvisno.
ajla
Posts: 82
Joined: 13 May 2009, 12:32

Na studentskoj službi nekim studentima daju informaciju da ce se odobriti oktobarski rok, nekim kazu da nema govora i da nece kao sto su meni danas, a usput me i napali sto njih pitam. Kako je to moguce da se nekome kaze jedno, nekome drugo ne znam. Neljubazno sam dobila i ovaj odgovor da - Ono sto je sigurno jeste da ce kad dobiju definitivnu informaciju o oktobarskom roku studenti biti obavjesteni tj. bice postavljeno na oglasnoj tabli.
Post Reply

Return to “II godina”