PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Ajlic
Posts: 20
Joined: 02 May 2010, 11:51

[quote="ajsa"]
[quote="Ajlic"]
[quote="Emina"]
Meni danas prof. rece da cu morati nastavit kod novog profesora (ostale su mi jos 9,10,11 glava i pozitivno p.). Iskreno se nadam da ce nam dati jos jedan rok. Danas je bila sjednica u 12h, je li prof. kasnije nesto pricao o mogucnosti zavrsavanja ovog ispita kod njega?
[/quote]

I meni su takodje ostale te glave...imam sad u petak ispit,i u slucaju da nesto od toga ne polozim,nadam se da ce dati neki termin da se dodje,posto meni treba za uslova  ;( valjda ce se smilovati  :moli:
[/quote]
i ja sam u istoj situaciji  ;( ;( ;(
a opet se nadam nekom cudu
[/quote]

Ranije je bio dobar sto se tice te situacije...znam po nekim svojim prijateljima...nista mi ne preostaje drugo nego da ga pitam poslije ispita,i kao sto ti kazes da se nadamo cudu  ;)
americangirl
Posts: 35
Joined: 06 Feb 2010, 18:12

Danas sam odgovarala Ustav II, ostalo mi je jos pozitivno pravo.... on mi je rekao da ce vidjeti "ovih" dana da i to rijesim.... kojih "ovih" dana? :S ... sta to treba da znaci?.. ako je neko u slicnoj situaciji, moze li da mi objasni na cemu sam :mrgreen:????
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

[quote="americangirl"]
Danas sam odgovarala Ustav II, ostalo mi je jos pozitivno pravo.... on mi je rekao da ce vidjeti "ovih" dana da i to rijesim.... kojih "ovih" dana? :S ... sta to treba da znaci?.. ako je neko u slicnoj situaciji, moze li da mi objasni na cemu sam :mrgreen:????
[/quote]
sta je danas najvise pitao jel pita federalne sudove to je predsjednicki sistem????
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

[quote="61177"]
Pa da... te dvije glave su spojene. Može te zapasti bilošta  :) U biti, ostala su nam još 3 pitanja  :mrgreen:
[/quote]

Hvala!  :d055:
aldin2000
Posts: 1
Joined: 29 Apr 2010, 14:44

Koliko vremena je potrebno da se spremi pozitivni dio, po kojoj literaturi spremati i gdje se moze nabaviti?
kp500
Posts: 615
Joined: 07 Jan 2010, 21:16

Vrijedi li meni da izadjem po prvi put, budući da se mijenja profesor. poz.
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

[quote="kp500"]
Vrijedi li meni da izadjem po prvi put, budući da se mijenja profesor. poz.
[/quote]
ako si spremio cjeli ustav 1 onda izadji nista ne gubis,a ovako ne vidim svrhu!!!
Emina
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2009, 00:18

[quote="aldin2000"]
Koliko vremena je potrebno da se spremi pozitivni dio, po kojoj literaturi spremati i gdje se moze nabaviti?
[/quote]

Ucis po Ustavu BiH i Ustavu FBiH, mozes ih nabavit u kopirnici kod fakulteta ili Morica Han.
scrat
Posts: 81
Joined: 29 Aug 2009, 15:47

[quote="kp500"]
Vrijedi li meni da izadjem po prvi put, budući da se mijenja profesor. poz.
[/quote]

Ako si naucio/la nista te ne kosta da pokusas, bez obzira na novog profu. Prof. Duvnjak mozda da socijalni rok pa mozes i zavrsiti ako nisi sad spremio/la sve glave.
americangirl
Posts: 35
Joined: 06 Feb 2010, 18:12

[quote="barbarosa"]
[quote="americangirl"]
Danas sam odgovarala Ustav II, ostalo mi je jos pozitivno pravo.... on mi je rekao da ce vidjeti "ovih" dana da i to rijesim.... kojih "ovih" dana? :S ... sta to treba da znaci?.. ako je neko u slicnoj situaciji, moze li da mi objasni na cemu sam :mrgreen:????
[quote="ajsa"]
[quote="americangirl"]
Danas sam odgovarala Ustav II, ostalo mi je jos pozitivno pravo.... on mi je rekao da ce vidjeti "ovih" dana da i to rijesim.... kojih "ovih" dana? :S ... sta to treba da znaci?.. ako je neko u slicnoj situaciji, moze li da mi objasni na cemu sam :mrgreen:????
[/quote]
sta je danas najvise pitao jel pita federalne sudove to je predsjednicki sistem????
[/quote]..  ne znam za to...najvise je pitao Vrhovni sud!!!
Last edited by americangirl on 29 Sep 2010, 16:31, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “II godina”