PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
lejlaaa
Posts: 181
Joined: 03 Feb 2010, 21:00

Moras ostaviti i indeks!
dinja
Posts: 4
Joined: 08 Jun 2010, 17:56

Mene takodjer zanimaju informacije vezane za apsolventske rokove. Dal se nesto placa, kad pocinju apsolventski rokovi, jel postoje neka ogranicenja, u smislu koliko ispita mozemo izaci po roku? Hvala
Superjudge
Posts: 65
Joined: 30 Sep 2009, 13:00

[quote="dinja"]
Mene takodjer zanimaju informacije vezane za apsolventske rokove. Dal se nesto placa, kad pocinju apsolventski rokovi, jel postoje neka ogranicenja, u smislu koliko ispita mozemo izaci po roku? Hvala
[/quote]

Ako si prvi put apsolvent ne placas nista. Rokove imas svaki mjesec osim oktobra i prijavljuju se na studentskoj u zadnjih 5 dana prethodnog mjeseca(npr. 25.-30. 10. za novembarski apsolventski). Nemas nikakvog ogranicenja sto se tice broja ispita koje zelis prijaviti.
Pozdrav
Superjudge
Posts: 65
Joined: 30 Sep 2009, 13:00

Da li je neko obnavljao apsolventski staz po drugi? Jel se opet mora platiti po 100KM po ne polozenom ispitu ili?
lejlaaa
Posts: 181
Joined: 03 Feb 2010, 21:00

Mora se platiti,100 KM po nepolozenom ispitu!Prva rata se mora uplatiti do 15.10!POZDRAV
Superjudge
Posts: 65
Joined: 30 Sep 2009, 13:00

[quote="lejlaaa"]
Mora se platiti,100 KM po nepolozenom ispitu!Prva rata se mora uplatiti do 15.10!POZDRAV
[/quote]

Hvala!
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

Kakva prva rata????', to se ne odnosi na apsolventski ...???... tj. da li se samo plaća po ispitu 100KM-ova ili treba još nešto uplaćivati?????. Nadam se da ne....:(
dinja
Posts: 4
Joined: 08 Jun 2010, 17:56

[quote="Superjudge"]
[quote="dinja"]
Mene takodjer zanimaju informacije vezane za apsolventske rokove. Dal se nesto placa, kad pocinju apsolventski rokovi, jel postoje neka ogranicenja, u smislu koliko ispita mozemo izaci po roku? Hvala
[/quote]

Ako si prvi put apsolvent ne placas nista. Rokove imas svaki mjesec osim oktobra i prijavljuju se na studentskoj u zadnjih 5 dana prethodnog mjeseca(npr. 25.-30. 10. za novembarski apsolventski). Nemas nikakvog ogranicenja sto se tice broja ispita koje zelis prijaviti.
Pozdrav
[/quote]

Hvala, pozdrav
SABINI
Posts: 248
Joined: 22 Jun 2010, 13:00

Da li bi neko bio ljubazan da mi odg smao na koje parcijale,testove mogu izaci na 4god.ak se nema cista treca god??-bolonja
Paja
Posts: 32
Joined: 12 Feb 2010, 15:36

[quote="SABINI"]
Da li bi neko bio ljubazan da mi odg smao na koje parcijale,testove mogu izaci na 4god.ak se nema cista treca god??-bolonja
[/quote]

Pa možeš izaći na sve parcijale, ali ni na jedan završni ispit. Kao i uvijek.
Post Reply

Return to “IV godina”