BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Shmizla
Posts: 122
Joined: 29 Jan 2010, 16:43

Interesuje me samo hoće li studenti koji nisu dali uslov za 4-tu, kada upišu bezuslovno moći polagati ispite iz 4-te, prije nego što steknu uslov..bit će nas po 800 na ispitu.. :bravo:
zarokove
Posts: 6
Joined: 22 Sep 2010, 20:36

Studenti koji budu prešli u četvrtu godinu, neće moći izaći na ispite iz četvrte godine, dok ne polože ispite iz prethodne dvije.No, o tome u ponedjeljak Senat zvanično.
selma_tz
Posts: 40
Joined: 27 Jun 2009, 17:37

To i jest pravedno.. dok sve ne ispolazes iz druge i trece ne mozes nista iz cetvrte polagat..
dijana.m
Posts: 56
Joined: 31 Aug 2010, 10:57

Dezinformacija.Studenti koji predju bezuslovno u 4.godinu mogu polagati ispiti iz 4.godine,i prije nego sto ociste 3.godine,eventualno 2.godinu,ako iz iste prenose.Pozz
Admir_24
Posts: 19
Joined: 14 Jul 2010, 23:07

Ena, Zarokove, Sentinel su samo mrvica od velikog broja sebicnih, ironicnih kolega / kolegica..a takvih sam tokom studija upozno i vidio na stotine... Vrlodobro znate kojih 5 fakulteta prosle godine nisu dobili bezuslovni na sta ove imaju pravo... Kad ste vec tako pametni i azurni studenti ne treba vam treci septembarski da cistite godinu...to ste trebali dosad zavrsit :d055:
znaci ajmo malo gledat prioritete ako ste vec solidarni, i ako se  zalazete i zastupate svoje kolege u asocijaciji...Zar nije prioritet bezuslovni ( koji se tice vecine nas na trecoj godini ) u odnosu na dodatni rok za par vas kojima je osto jedan il dva ispita da ocistite godinu ?
boom
Posts: 27
Joined: 04 Jan 2010, 17:59

neke kolege su sebicne ...a druge kolege su zavidne...i nikom nista... iskreno razmislite malo ko je zasluzio odredjenu privilegiju... oni koji su citavu godinu nadali se bezuslovnom  ili oni koji su sjeli i zasluzili svoj uslov???
JohnDoe
Posts: 135
Joined: 01 Jul 2009, 16:53

[quote="boom"]
neke kolege su sebicne ...a druge kolege su zavidne...i nikom nista... iskreno razmislite malo ko je zasluzio odredjenu privilegiju... oni koji su citavu godinu nadali se bezuslovnom  ili oni koji su sjeli i zasluzili svoj uslov???
[/quote]

iskreno boom inekako si upravu...al gledajuci to sa druge strane kolege  kojima fali jedan da ociste godinu ce ionako sledece godine zavrsit na vrijeme fakultet, oni koji su se nadali bezuslovnom ionako imaju malo polozenih ispita iz trece pa ti dode to nekako isto...

meni fale dva za uslov  i jos imam rok za ta dva tako da sanse su tu..a bezuslovni prelazak mi je opcija b ...i sta mislim zar ja zasluzujem da obnovim godinu zato sto se profesoru evropskog ... pa obora te ksta god napises (to se desava i ovim ljudima sto im fali 1 da ociste godinu)

poenta je da su sve nijanse sive boje  i nema ovde ispravnog odgovora...al opet kazem ne bi volio da niko nikog ...
ni ovi sto ganjaju bezuslovni da ... tih 15 koji zele ocistit godinu -niti da tih 15 sjebe 200 koji zele ic u cetvrtu i ne zele bolonju !


Pročitaj pravila foruma i bez psovki ubuduće.
Last edited by JohnDoe on 23 Sep 2010, 17:21, edited 1 time in total.
boom
Posts: 27
Joined: 04 Jan 2010, 17:59

u potpunosti se slazem...
mislim bolonja nije toliko strasna ...samo bi studente bukvalno vratila na prvu godinu...jer bi im se dodao odredjeni broj  predmeta... a profesori su posebna prica...to sam ja htjela napomenut u predhodnom komentaru ...al reko tu cu se suzdrzat.... sve u svemu ...svi ce dobiti ono sto traze...tako to uvijek iva na kraju balade ;) sretno svima !!!!
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Upozorit ću vas da:
1. pripazite na riječnik. Nema potrebe za psovkama.
2. ne vrijeđate kolege. Svako ima pravo da iznese svoj stav na datu temu, bez obzira da li se slaže ili ne slaže s većinom.

S obzirom da i ja imam ispite i cijenim svoje slobodno vrijeme, neću vas dva puta upozoravati.
JohnDoe
Posts: 135
Joined: 01 Jul 2009, 16:53

[quote="Dama Pikova"]
Upozorit ću vas da:
1. pripazite na riječnik. Nema potrebe za psovkama.
2. ne vrijeđate kolege. Svako ima pravo da iznese svoj stav na datu temu, bez obzira da li se slaže ili ne slaže s većinom.

S obzirom da i ja imam ispite i cijenim svoje slobodno vrijeme, neću vas dva puta upozoravati.
[/quote]

ok izvinjavam se za psovke ..prvu sam cenzuriso a druge sam zaboravio :S

a nisam ja ba nikog vrijedo sta vam je .

pozz
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”