BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
selma_tz
Posts: 40
Joined: 27 Jun 2009, 17:37

Potpisivanje peticije se nastavlja sutra u 13:00 jer se treba predat do srijede ujutro
azzzric
Posts: 65
Joined: 01 Jul 2009, 13:44

Pital se iko od vas sta je sa nase asocijacije, imamo li je i sta oni rade ustavri?? Zar ne bi oni trebali da se oglase povodom ove peticije i bezuslovnog prelaska?? Na drugim fakultetima to nije slucaj samo pogledajte stranicu EF i bice vam sve jasno..
A evo vam profil nase asocijacije, pa eto da znate da nista ne rade!!


http://www.facebook.com/?ref=home#!/gro ... 593&ref=ts
chirilo
Posts: 11
Joined: 08 Sep 2010, 23:54

ja sam cuo da je izvjasna kolegica ispred asocijacije studenata pravnog fakulteta izjavila da je ona protiv bilo kakvih bezuslovnih prelazaka. sad znate da rade nesto samo neznam kako da im se zahvalimo na podrsci :biggrinlove:
dijana.m
Posts: 56
Joined: 31 Aug 2010, 10:57

Izvjesna kolegica ima uslov tako da joj to nije potrebno,ma kao da se ona pita za nesto,uvijek ima zlobnih i sebicnih ljudi...fujj...fujj.Nego trebali bi mi poceti peticiju da je smaknemo,i postavimo sposobnu osobu i vise kolegijalnu :D.A na njenu zalost BEZUSLOVNI CE BITI 100000000000000000000000%,provjerena informacija.
selma_tz
Posts: 40
Joined: 27 Jun 2009, 17:37

I ja sam zato da je smijenimo nije zasluzila da bude tu gdje jeste sebicna je previse fuuj.. a od koga je ta informacija :)))) obraduj me molim te :)))
cvjetic83
Posts: 117
Joined: 09 Jul 2009, 23:44

ima nas svakakvih na ovom svijetu.... a kolegice ako je to istina ma ima da te castim... :D
demented
Posts: 1
Joined: 16 Sep 2010, 11:51

A ko je ta 'kolegica', ako se uopste moze tako nazvati, ko ju je ovlastio da se 'bori' u nase ime?? Ona moze biti protiv bezuslovnog, ali jaca od zakona nije da je 3put uslov dala.. U zakonu fino pise da ove godine imamo zakonskog osnova. Dzaba 'kolegici' uslov kad ni protumaciti zakon ne zna. Ocit dokaz da uspjeh na faxu nije mjerilo inteligencije. Sretno kolege :)
dijana.m
Posts: 56
Joined: 31 Aug 2010, 10:57

Evo da je imenujem uz duzno postovanje :@,kolegica-Jasenka Beganovic .
Nego biti ce jos 2roka i socijala kome su ostala 2ispita.
Admir_24
Posts: 19
Joined: 14 Jul 2010, 23:07

ako je to istina,kolegici koja nas "zastupa" a koja je protiv bilo kakvog bezuslovnog treba opalit jednu vaspitnu...
ne znam stvarno kako pojedini ljudi mogu biti sebicni kreteni... :S
traze motke  :lol:
zarokove
Posts: 6
Joined: 22 Sep 2010, 20:36

Obzirom da sam "prozvana" na ovom forumu,osjećam potrebu i dužnost da i ja kažem nešto u svoje ime,prije nego me optužite i obilježite kao "nekolegijalnu,nesposobnu"kolegicu koja zakon protumačiti ne zna.Kao prvo,na svome profilu sam pisala konstataciju i pitanje "Gdje je moguć bezulsovni prelaz,te sam navela izmijenjeni i dopunjeni član 151.Zakona o visokom obrazovanju,oko čega se nije otvorila velika raspravai gdje sam iskazala volju da pišemo zahtjev za dodatne rokove.Ponavljam,to je moj profil na web  stranici facebook.Što se tiče Asocijacije,NIKAD,NI U JEDNOM TRENUTKU,nisam spoemnula da je to STAV I MIŠLJENJE ASOCIJACIJE!Naime,Asocijacija je odlučial sačekati ishod današnje sjednice Senata pa da se oglasi.Pratite grupu na facebook-u /Asocijacija studenata Pravnog fakulteta/ i bićete upćeni u sve.
redovna skupština je u novembru kolege,izažite pa izaberite najbolje među vama.S poštovanjem
Jasenka Beganović
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”