PFSA: Privredno pravni sistem i politika (Novi naziv: Pravo privrednog sistema)

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
mirka
Posts: 24
Joined: 25 May 2010, 15:20

nije valjda da nitko nije isao na ispit danas hheeee
ninag
Posts: 27
Joined: 23 Oct 2009, 13:03

ja sam polagala danas i zaboravila se potpisati na rad. Zna li iko sta mi je ciniti i hoce li priznati?
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="ninag"]
ja sam polagala danas i zaboravila se potpisati na rad. Zna li iko sta mi je ciniti i hoce li priznati?
[/quote]
Ja mislim da hoce. Valjda si napisala broj indexa. Ako jesi, onda nece biti problema !
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

E, haj javite kad je upis ocjene, ja preskočila prošli termin :U :U
aamelaa
Posts: 94
Joined: 06 Nov 2009, 22:00

[quote="mirka"]
molim one koji budu se sjecali nekih pitanja sa ispita danas neka napisu koje ili neka kazu bar da li su ista kao i onih 365 hvala puno :moli: :f035: :p031:
[/quote]

Pitanja su bila ista kao od 380...koliko ih vec ima...Bilo je mojoj grupi oko 40 pitanja. Ravnoteza budzeta, definicija ekonomskog sistema, def. eko. protekcionizma i navedi primjer, Tomar robert prestavnik (zaokruzi - liberalizam),navedi posredne poreze, navedi dugorocne hartije od vrijednosti,,sta je direktivno a sta indikativno sredstvo eko.pol., sta su javne a sta berze preduzeca,funkcija eko. trzista, navedi dva zahtjeva na kojima insistira eko. nacelo oporezivanja, tri cilja poreske politike, objasni selektivnu funkciju trzista, razlika izmedju neposrednih i posrednih faktora eko. razvoja., nabroj fiksne proizvodne fondove.
to je sto se mogu sjetiti, bilo je 15 na zaokruzi jednostavno....

Sretno,

P.S ako neko moze da javi kada budu rezultati ;) Hvala  ;)
Last edited by aamelaa on 20 Sep 2010, 19:04, edited 1 time in total.
beti
Posts: 88
Joined: 24 Sep 2009, 20:54

Ima li neko po starom sistemu da je izlazio na ekonomsku politiku,i sjeca se nekih pitanja? :moli:
ninag
Posts: 27
Joined: 23 Oct 2009, 13:03

nisam napisala br. indexa  :(
maka20
Posts: 70
Joined: 06 May 2009, 23:09

Savjetujem ti da podjes do ass u kabinet, i objasniš situaciju.  :d055:
Nego,mene zanima kako ass ocjenjuje i da li postoji mogućnost da će nam i prije
ponedjeljaka izbaciti ocjene na isss-u? :f035:
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

                                            O B A V J E S T E NJ E

  ass. Kanita je rekla da ukoliko sad na ovom roku bude vise studenata koji padnu, a treba im ovaj predmet za uslov za trecu godinu, da postoji mogucnost da organizuje i socijalni rok ....  ali samo ukoliko bude vise studenta...  Zato predlazem, da svi koji misle da bi mogli past na ovom ispitu, a treba im za uslov  da mi se jave na PP  da bi se organizovalli i obavijestili ass. o tacnom broju studenata...    Rezultati ispita ce biti u ponedjeljak!  :d055:
     
LP
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

[quote="maka20"]
Savjetujem ti da podjes do ass u kabinet, i objasniš situaciju.  :d055:
Nego,mene zanima kako ass ocjenjuje i da li postoji mogućnost da će nam i prije
ponedjeljaka izbaciti ocjene na isss-u? :f035:
[/quote]
Ja danas slucajno naidjoh na profesora ispred kabineta, i rekao je da ce rezultati biti danas, a upis u ponedjeljak... Ako me nije slevatio. :mrgreen:
Post Reply

Return to “II godina”