PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

Hvala el Saik na pitanjima. Ako ima jos susretljivih ljudi da postave isto tako...
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Drug, trebao si pregledati temu. Na jedno 7 mjesta sam stavljao pitanja.

Ako polažeš integralno doći će ti jedna od ove dvije grupe:

Prva: Arbitraža - Otvoreno more - Ograničenja kod svih ratovanja - Sposobnost sklapanja ugovora
Druga: Kolektivne mjere UN - Unutrašnje morske vode - Rat i druge vrste oružanih sukoba - Pojam i vrste ugovora.

Pored gornjih osam, nauči još: Postupci sklapanja ugovora i Izvori humanitarnog i ratnog prava i nećeš imati nikakvih problema. Na testu fino boldiraš podnaslove, za svaki napišeš po par rečenica i to je to.

Primijetio sam da je prof počela mijenjati raspored diktiranih pitanja da bi mogla spriječiti umetanje već pripremljenih testova (u čemu je uhvatila par ljudi).
edinkorda
Posts: 16
Joined: 02 Oct 2009, 18:53

a zašto neda da se mjp I polaže po dijelovima ono dva pitanja bih nekako i stigao :haha:
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

[quote="elSaik"]
Drug, trebao si pregledati temu. Na jedno 7 mjesta sam stavljao pitanja.

Ako polažeš integralno doći će ti jedna od ove dvije grupe:

Prva: Arbitraža - Otvoreno more - Ograničenja kod svih ratovanja - Sposobnost sklapanja ugovora
Druga: Kolektivne mjere UN - Unutrašnje morske vode - Rat i druge vrste oružanih sukoba - Pojam i vrste ugovora.

Pored gornjih osam, nauči još: Postupci sklapanja ugovora i Izvori humanitarnog i ratnog prava i nećeš imati nikakvih problema. Na testu fino boldiraš podnaslove, za svaki napišeš po par rečenica i to je to.

Primijetio sam da je prof počela mijenjati raspored diktiranih pitanja da bi mogla spriječiti umetanje već pripremljenih testova (u čemu je uhvatila par ljudi).
[/quote] Hvala ti druze moj. :)
Smmokvica88
Posts: 81
Joined: 30 Nov 2009, 03:07

zna li neko kada bi trebali izaci rezultati????  :zamisljen:
Jethro
Posts: 2
Joined: 16 Nov 2009, 21:51

a koja su pitanja bila za drugu parcijalu iz MJP II
Enisa
Posts: 4
Joined: 02 Aug 2009, 04:03

moze li neko napisati koja su bila pitanja na ispitu iz MJP 1 ako nije problem..... :) ;) :(  :moli: :moli: :haha:
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Ista kao i na prethodnih 7 termina. Prelistaj temu i naći ćeš.
Enisa
Posts: 4
Joined: 02 Aug 2009, 04:03

[quote="elSaik"]
Ista kao i na prethodnih 7 termina. Prelistaj temu i naći ćeš.
[/quote]    hvala puno  :D :mig:
art vandeley
Posts: 196
Joined: 08 Jun 2010, 15:34

rezultati? ima li ih na vidiku?
Post Reply

Return to “III godina”