PFSA: Državno pravni razvitak BiH

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

[quote="Loreal"]
Dal' mozda neko od starijih studenata zna li da se bas treba uplatiti kom.ispit kod prof.Durmisevica, jer su mi bas ti studenti, vecina, rekli da on kaze da ne uzima pare na komisijskom, jer ionako sve zivo na ovom fakultetu placamo.. Mada i to mi nije logicno, ako je po "regularnosti", onda bi bilo da moramo platiti..  :kava:
[/quote]
Ja izlazim komisijski,i platila sam... to su samo price da se ne mora uplatiti,on ako vidi da je tebi 4-ti put,a nije placeno, moze da te udalji sa ispita..
bubum
Posts: 170
Joined: 25 Sep 2009, 17:48

Ili, ako vidi da imas uplatnicu a pala si, moze da ti je vrati pa da je ponovo iskoristis, takav sam ja vidjela slucaj vise puta...ali sve u svemu moras uplatiti ako ti je četvrti put.
samir87
Posts: 6
Joined: 21 May 2010, 19:53

Ima li neko da je izlazio na prvi termin u septembru, zanima me koliko je bilo pitanja, i koja su pitanja bila. ps. Moze li se sta prepisati  :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ne znam odgovor na ostala pitanja samo znam da ukoliko je Durmisevic na ispitu NE mozes prepisati sigurno  :haha:
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

(H)[quote="samir87"]
Ima li neko da je izlazio na prvi termin u septembru, zanima me koliko je bilo pitanja, i koja su pitanja bila. ps. Moze li se sta prepisati  :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
[/quote]
Ako si dobar u prepisivanju,mozes prepisati i pored Durmisevica,vjeruj mi :)
barak
Posts: 145
Joined: 11 Nov 2009, 20:11

posto prvi put izlazim na ovaj ispit, da li postoje neke oblasti na koje bi posebno trebo da obratim paznju ili daje pitanja koja mu prvo padnu na pamet????
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

@ barak, nema sada tu nesto sto bi njemu bilo manje-vise bitno sve ti je to kod prof skoro bitno...a iskreno mojoj grupi je u februaru kad sam izlazila bas davao pitanja iz glave ..Ali nije bilo nekih "zavucenih" pitanja vec bas ono sto moras znati tipa: crkva bosanska, oni kraljevi, nastanak i razvoj osmanskog carstva, lokalna uprava u o.c., proces ciflucenja,  sve nesto u tom fazonu da ti sad ne nabrajam sve redom. Uglavnom kazem ti, nije bilo nekih pitanja "iz vedra neba" nego bas ona "udarna" :) ako me razmijes :) sve ti je ovdje manje vise bitno :) i jos nesto, neki kazu da se bas mora po knjizi uciti da bi se polozilo ja cu ti reci da sam ucila po skripti (jest da je nedostajalo par stvari u njoj pa sam poredila knjiga-skripta) ali kazem ti puno je lakse po njoj .eto toliko :) i zelim ti puno srece!  :d055:
bubum
Posts: 170
Joined: 25 Sep 2009, 17:48

Da li mozda znate kada su rezultati ispita koji je danas bio...
Loreal
Posts: 38
Joined: 06 Sep 2010, 11:17

..
Last edited by Loreal on 03 Nov 2011, 16:52, edited 1 time in total.
Velmy87
Posts: 28
Joined: 21 May 2010, 15:11

Molim vas moze li neko da mi kaze da li prof.Durmisevic odgovori kada mu se posalje email?Da li je neko slao i u kojem vremenskom roku otprilike odgovori?
Post Reply

Return to “I godina”