BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
almir_87
Posts: 60
Joined: 22 Mar 2010, 19:18

Jel prije krivicnog ili prije krivicnog procesnog?

I da, slazem se, treba se na vrijeme pokenuti.
WB01
Posts: 222
Joined: 28 Jul 2009, 11:58

[quote="selma_tz"]
Dogovorili smo da se nadjemo sutra prije krivicnog i da napisemo zahtjev i pocnemo skupljat potpise.. naravno pomoc je uvijek dobrodosla. i ako neko zna ljude sa drugih fakulteta neka i njih obavjesti da smo se pokrenuli pa da i oni to isto urade da skupe potpise na svojim fakultetima pa da to zajedno svi predamo.. eto sve cemo se dogovrit sutra :)
[/quote]

Ajde napisite do veceras tacno kad je skupljanje potpisa... pa da ja mogu ovima koji su presli u 2 godinu s tim pravilom 4predmeta javiti, neka neko razglasi i za ove sto obnavljaju 2 godinu... ajde da se organizujemo sto prije to bolje...
djolina
Posts: 39
Joined: 09 Jun 2010, 11:51

oprosti, a sta to ima sutra iz krivicnog i u koliko je to skupljanje,ja sam za???
aldina
Posts: 108
Joined: 03 Oct 2009, 15:29

samo javite u koliko sati i dolazim i ja sa kolegicama :d055:
chirilo
Posts: 11
Joined: 08 Sep 2010, 23:54

dali je krivicno procesno u 13h ili 16h. treba nesto da se pocne radit po tom pitanju dosta je bilo borbe na forumu
selma_tz
Posts: 40
Joined: 27 Jun 2009, 17:37

Ispit je sutra iz krivicnog oko 16 sati pa smo mislil tad da se dogovorimo i da vidimo sta i kako, da se organizujemo.. a sto se tice to za drugu godinu vi sa druge treba da se organizujete i da pisete zahtjev, posto se ne radi o istoj stvari, pa vidite trebajul i vama potpisi.. pa cemo onda zajedno dalje da se borimo
cvjetic83
Posts: 117
Joined: 09 Jul 2009, 23:44

znaci sutra u 16 je sastanak pred faksom...neznam da li treba obavjestit nekog od nasih predstavnika mislim ti sto su u studentskoj uniji ili tako nesto valjda imamo nekog ko nas predstavlja....
aldina
Posts: 108
Joined: 03 Oct 2009, 15:29

bilo bi dobro obavijestiti i nekog it unije,da nam daju upute kako i sta raditi,vecina nas ne zna sta poslije potpisivanja peticije,bar je nisam upucena u to,mada mozda neko od kolega zna.Vidimo se u 4 ispred fakulteta
Marx
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2010, 10:22

Uniji treba sa velikom dozom rezerve pristupiti, ono prosle godine sto su napravili je vise bilo zbog smjene rektora nego zbog bezuslovnog, ali svaki savjet je svakako dobrodosao. I jako mi je drago sto se vec sada pocelo nesto poduzimati jer moramo to rijesiti do kraja septembra...
Shmizla
Posts: 122
Joined: 29 Jan 2010, 16:43

i je li bio ko jucer u 16 h, šta se dešavalo?
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”