PFSA: Komparativna pravna historija

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
sele_unlikeable
Posts: 113
Joined: 29 Sep 2009, 10:01

[quote="blanco"]
problem je sto ne znam koliko sam imao bodova , jer ne pise , pisalo samo da samo pao , bodova ni na mapi :S , kad je sutra uvid u rad jel u 10? , otici cu da pogledam , nidje veze da godinu gubim radi KPH :S
[/quote]

I ja evo ponavljam... ako bi bilo sreće da mi postavi koje pitanje, za ono bodova što mi fali...  ;(
Jeste u 10 h, ali ne zna gdje ?!
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Mislim da ce biti tamo gdje je i upis,a to je na III spratu sa lijeve strane kad se prodje sala II god. ;)
sele_unlikeable
Posts: 113
Joined: 29 Sep 2009, 10:01

[quote="Amcho"]
Mislim da ce biti tamo gdje je i upis,a to je na III spratu sa lijeve strane kad se prodje sala II god. ;)
[/quote]

OK, hvala ti.  :d055:
blanco
Posts: 142
Joined: 29 Sep 2009, 12:58

[quote="sele_unlikeable"]
[quote="blanco"]
problem je sto ne znam koliko sam imao bodova , jer ne pise , pisalo samo da samo pao , bodova ni na mapi :S , kad je sutra uvid u rad jel u 10? , otici cu da pogledam , nidje veze da godinu gubim radi KPH :S
[/quote]

I ja evo ponavljam... ako bi bilo sreće da mi postavi koje pitanje, za ono bodova što mi fali...  ;(
Jeste u 10 h, ali ne zna gdje ?

[/quote]

koliko si bodova imala ? , kako meni nije pisalo pored imena bodovi :S
sele_unlikeable
Posts: 113
Joined: 29 Sep 2009, 10:01

[quote="blanco"]
koliko si bodova imala ? , kako meni nije pisalo pored imena bodovi :S
[/quote]

Ja sam redovna (samofinansirajući), nisam radila esej, a radila sam integralni test od 14 pitanja po 5 bodova, ukupno mogućih 70 bodova. Uradila sam 11 pitanja ( 55 bodova ), ali dali su mi 43 boda.  ;( ;( ;( ;(
Last edited by sele_unlikeable on 13 Sep 2010, 00:48, edited 1 time in total.
blanco
Posts: 142
Joined: 29 Sep 2009, 12:58

ako ne bude moglo , volio bi da nam daju jos jedan ispitni termin sad nekad , il da se omoguci to prebacivanje 2 ispita ..
sele_unlikeable
Posts: 113
Joined: 29 Sep 2009, 10:01

[quote="blanco"]
ako ne bude moglo , volio bi da nam daju jos jedan ispitni termin sad nekad , il da se omoguci to prebacivanje 2 ispita ..
[/quote]

Za prvu mogućnost sam čula neke priče, ali ko zna... sumnjam.  ;(
Za drugu.. i to sumnjam. :( Mislim da smo nesretna generacija što se toga tiče.  ;(
blanco
Posts: 142
Joined: 29 Sep 2009, 12:58

[quote="sele_unlikeable"]
[quote="blanco"]
ako ne bude moglo , volio bi da nam daju jos jedan ispitni termin sad nekad , il da se omoguci to prebacivanje 2 ispita ..
[/quote]

Za prvu mogućnost sam čula neke priče, ali ko zna... sumnjam.  ;(
Za drugu.. i to sumnjam. :( Mislim da smo nesretna generacija što se toga tiče.  ;(
[/quote]

aBd da se mognu prenijet 2 , nista onda , kolizija .
sele_unlikeable
Posts: 113
Joined: 29 Sep 2009, 10:01

[quote="blanco"]
aBd da se mognu prenijet 2 , nista onda , kolizija .
[/quote]

Da, kolizija.. ali da mogu sve predmete kupiti sa druge godine. Nego samo dva  ;(
Znači, samo da olakšamo drugu godinu....  ;(
Last edited by sele_unlikeable on 13 Sep 2010, 00:48, edited 1 time in total.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Bez visestrukog citiranja jer se stvara visak citata i gomilanje te samim tim nepreglednost

Hvala ;)
Post Reply

Return to “I godina”