Obnova godine

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
alissa
Posts: 117
Joined: 20 Jan 2010, 22:12

[quote="Legally Blonde"]
Upisujes obnovu... s tim da kada rijesis ta 4 ...mozes poloziti i taj 1 ili 2 iz naredne.  :h055:
[/quote]o neeeeeee....opet obnova...... :U Meni rekli da upisujes trecu,to mi je zvucalo bolje hahah....hvala na odgovoru....
i_d_a
Posts: 101
Joined: 07 Sep 2009, 11:57

A koliko se predmeta moze uzeti koliziono.. Odnosno maximalno ukljucujuci i one koji ostanu iz prethodne
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ovako je bilo prošle godine.

Broj predmeta koji su ostali + broj kolizionih predmeta = 5.
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ovako je bilo prošle godine.

Broj predmeta koji su ostali + broj kolizionih predmeta = 5.
[/quote]

Što znači, samo 1 ili 2 predmeta iz naredne godine možeš uzeti...
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Zavisi od broja predmeta koje možemo prenijeti. Prošle godine su to bila dva, a ove...
Ameera
Posts: 99
Joined: 17 Jan 2010, 11:55

Dobro vece svima...:) Svim vjernicima islamske vjeroispovjesti zelim Bajram Serif Mubarek Olsun i sve najboljee...:))

A sada bi vas htjela da pitam par detalja oko obonove godine..

1. Kada se prijavljuje obnova godine? Tj. kada je rok za bolonjsku generaciju 2009/2010?

2. Koliko se placa prvi put obnova? Meni je receno da se prvo uplati 200 km samo obnova i onda naknadno jos po 100 km po nepolozenom ispitu...

3. Je li istina da iako imamo sest polozenih ispita da na koliziji mozemo uzeti 2 do 3 predmeta s druge god...a ne za toliko koliko imamo polozeno?

4. Kada su potpisi u iz drugog semestra u pitanju pitanju.. Da li je moguce izaci na ispit iz 2 semestra na januarsko / februarskom roku..iako taj potpis jos nemamo?

unaprijed hvala i laka noc
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

[quote="i_d_a"]
A koliko se predmeta moze uzeti koliziono.. Odnosno maximalno ukljucujuci i one koji ostanu iz prethodne
[/quote]Prosle godine je bilo ovako , ako ti ostanu 4 predmeta mozes uzeti 1 iz naredne godine, a ko ti ostnu 3 mozes uzeti 2.
duga
Posts: 37
Joined: 05 Mar 2010, 14:54

Jedno, nekima mozda glupo pitanje, ali ja moram pitati:
Prosle godine sam bezuslovno upisala četvrtu godinu, sad bi kao trebao da mi ide apsolventski staž. Plaća li se ove godine upis ili apsolventi imaju jednu godinu besplatnu, to mi je nekad neko provukao kroz usi!??
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

sada nista ne placas
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

@brcanska pravnica imas na oglasnoj ploci tamo kod biblioteke sve detalje za obnovu ( sobzirom da li si redovna, vanredna, samofinansirajuca...) a za koliziju...do sada je bilo da mozes uzeti 1 ili 2 predmeta iz naredne ukoliko su ti ostala 3 ili 4 iz prethodne. Kako ce biti ove god. ne znam...
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”