PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Redovni ako obnove god. placaju 200 km i to je to

Ostali 100 po predmetu zavisno koliko im je ostalo
a3pa
Posts: 299
Joined: 12 Oct 2009, 13:58

kad je upis na 2.god_?
Veki
Posts: 82
Joined: 24 Dec 2009, 20:41

Od 15.9. do 15.10. koliko je meni poznato  :f010: :f010:
hare_krishna
Posts: 659
Joined: 11 Oct 2009, 21:05

Jel zna neko sta je sve potrebno za upis na drugu godinu, ja imam jedan ispit za prenijeti (tj. pola rima). Hvala unaprijed.
ajla005
Posts: 63
Joined: 24 Oct 2009, 11:54

jel zna neko sta je sve potrebno od dokumentacije i dr. da se prebacim iz statusa redovnog samofin. u vanredne studente ? da li treba pisati te neke molbe i da li se to obavlja prije upisa ili neposredno pri upisu ??  ne bih da se zeznem pa da ostanem redovna ...  :lol:
Damirova
Posts: 11
Joined: 28 Jul 2010, 23:30

Ja sam bila RS ali rijetko kad da sam isla na predavanja zbog obaveza i sad sam V.

Sve sto trba da uradis jeste da napises molbu u kojoj ces da obrazlozis razlog zbog kojeg zelis promjeniti status studiranja. Ja sam navela "zbog honorarnog posla i troskova studija" (da mi se sazale malo xD) i predas isprintanu molbu i index na studentskoj i cekas oko 7 dana.

Ja otisla po index i rekli mi tek od 15 mogu ga uzeti zbog upisa :S  PA kako da odem sad na ispit 14.09. a index mi ne daju sa studenstke ::S HELP
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

[quote="Damirova"]
Ja sam bila RS ali rijetko kad da sam isla na predavanja zbog obaveza i sad sam V.

Sve sto trba da uradis jeste da napises molbu u kojoj ces da obrazlozis razlog zbog kojeg zelis promjeniti status studiranja. Ja sam navela "zbog honorarnog posla i troskova studija" (da mi se sazale malo xD) i predas isprintanu molbu i index na studentskoj i cekas oko 7 dana.

Ja otisla po index i rekli mi tek od 15 mogu ga uzeti zbog upisa :S  PA kako da odem sad na ispit 14.09. a index mi ne daju sa studenstke ::S HELP
[/quote]

Pa fino im reci da ti index treba zbog ispita bla bla. Ako ti ne daju, pošalji mail asistentu/ici kod koje/g imaš ispit pa vidi možeš li izaći bez toga. :f010:
Veki
Posts: 82
Joined: 24 Dec 2009, 20:41

Da li ima itko na nasem fakultetu (kojemu je jako stalno da su njegovi studenti informirasni na vrijeme) da zna kada pocinje nastava? Kao i uvijek i kao za svaku stvar, bilo ovjera semestra ili ispiti, i sada postoje brojne (dez)informacije. Jedni kazu 20.9. a drugi 4.10. Pa koji je od ta dva datuma, ako je uopce ijedan od njih dva? Ja zivim nekih 250km od Sarajeva, i nisam jedini kod kojega je tako, stoga veoma mi je vazno da znam kada je da se mogu organizovat na vrijeme a ne kao uvijek cekati 5 do 12. Pomagajte  :moli: :f010: :f010:
ajla005
Posts: 63
Joined: 24 Oct 2009, 11:54

[quote="Gabrielle"]
[quote="Damirova"]
Ja sam bila RS ali rijetko kad da sam isla na predavanja zbog obaveza i sad sam V.

Sve sto trba da uradis jeste da napises molbu u kojoj ces da obrazlozis razlog zbog kojeg zelis promjeniti status studiranja. Ja sam navela "zbog honorarnog posla i troskova studija" (da mi se sazale malo xD) i predas isprintanu molbu i index na studentskoj i cekas oko 7 dana.

Ja otisla po index i rekli mi tek od 15 mogu ga uzeti zbog upisa :S  PA kako da odem sad na ispit 14.09. a index mi ne daju sa studenstke ::S HELP
[/quote]

Pa fino im reci da ti index treba zbog ispita bla bla. Ako ti ne daju, pošalji mail asistentu/ici kod koje/g imaš ispit pa vidi možeš li izaći bez toga. :f010:
[/quote]

hvala na odgovoru...jos samo da pitam do kada traje upis u drugu godinu jer i ja imam ispit 14. ???  :h055:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Fax mislim da pocinje 5.10, ali sigurno prva sedmica u oktobru

Što se tice upisa receno je od 15.9-15.10
Post Reply

Return to “I godina”