PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
nihadk
Posts: 143
Joined: 05 Apr 2010, 16:55

jel istina da su mu sada poglavlja nezavisno sudstvo i federacija i konfed.jedno poglavlje šta naj češće pita iz tih poglavlja.hvala na pomoći
Nessa
Posts: 432
Joined: 27 May 2009, 11:00

[quote="Lucky Strike"]
I vi za sve paniku stavarate,polozili ste predmet,upisali u index,prijavljen vam je ispit na isss. Nije do nas sto su oni nesposobni,ne berite brigu  :D
[/quote]

Ma nije nikakva panika  :mrgreen:
Nego kod nas se na fakultetu nista ne zna pa mi ispastamo  :mrgreen:
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

Koliko ja znam kad upisuješ sljedeći semestar/godinu predaš i indeks pa valjda tada mogu i provjeriti šta si položio.
hayworse
Posts: 108
Joined: 11 Apr 2009, 13:11

jel sutra L i dalje, jbt za Bajram ispit :/
Minkica
Posts: 135
Joined: 27 Apr 2010, 13:29

Kolega imate na stranici pravnog fakulteta ispravke termina ispita.Koliko ja znam nema sutra ispita već 13.9 za slovo S pa nadalje.
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="hayworse"]
jel sutra L i dalje, jbt za Bajram ispit :/
[/quote]

Kolega, mislim da ste malo pogrijesili. Bile su izmjene u rasporedu polaganja Ustavnog bas zbog praznika, tako da je slovo L prvi termin vec imalo 6.9. A u ponedjeljak su slova od S do Ž.
kenan.topa
Posts: 21
Joined: 25 May 2010, 16:48

Može li mi neko reći, MOLIM VAS, šta je na 204-oj str. u tom starijem izdanju koje prof. očito koristi, a ja imam ovo iz 2006.god. ma inače mi loše ide ustavno II, a sad ne mogu ni da se orjentišem šta je na toj stranici i koliko sam uopće položila. Unaprijed hvala!
nekl
Posts: 11
Joined: 23 Jul 2010, 21:07

U mojoj knjizi iz 1998. godine, na toj je stranici rijec o politickoj odgovornosti vlade prema predstavnickom tijelu. Spominje se interpelacija, istrazna povjerenstva i institucija parlamentarnog povjerenika.
minche001
Posts: 197
Joined: 17 Jul 2009, 13:30

[quote="nihadk"]
jel istina da su mu sada poglavlja nezavisno sudstvo i federacija i konfed.jedno poglavlje šta naj češće pita iz tih poglavlja.hvala na pomoći
[/quote]

jeste, samo jedno pitanje, bar sam ja tako dobila, "moderne fereralisticke teorije".
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

[quote="minche001"]
[quote="nihadk"]
jel istina da su mu sada poglavlja nezavisno sudstvo i federacija i konfed.jedno poglavlje šta naj češće pita iz tih poglavlja.hvala na pomoći
[/quote]

jeste, samo jedno pitanje, bar sam ja tako dobila, "moderne fereralisticke teorije".
[/quote]

Kolegice,ako moze pitanje,jesi ucila tu lekciju iz knjiga 2006 ili 98,prilicno se razlikuje,meni je lakse iz 98,pa neznam jel problem  ;)
Post Reply

Return to “II godina”