Studentska služba

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Zadovoljni ste radom studentske službe?

Da
71
13%
Ne
459
87%
 
Total votes: 530
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

vala sta sam se sve nagledala ovih godina na studentskoj,jos samo fali da nas pocnu nogom nabijati i slati u p...u mat....u :c053:
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

[quote="zlatokosa"]


Iskompleksirani su do bola...  oni su prema nam odvratni bas zato jer im je krivo sto imamo vise skole od njih...  :cupo:

Ja bi ono sve posutala i postavila ondje ljude koji ce ta 2  sata fino porazgovarat, pa oni su tu radi nas...ne mi radi njih... :tassa:

svaki put kad dodjem na onaj salter i kad me ona prirodno odvratna crna kratko osisana s naocarima  napravi takvom budalom, kao nesto ona zna,a nista mi nije rekla....  zamisljam je kako ispada iz busa...  Boze oprosti mi !  :d050:
[/quote]

:| :| :|  ???

Aj necu ovo ni komentarisat dalje, ccc.... neka ovo bude da te ruzim presutno :)

Ne znam jesam li ja jedini ovdje koji ima pozitivna iskustva sa tetama sa studentske....??! Doduse, ajde, ne boravim cesto na studentskoj, ali kad god sam bio, uvijek nasmijan lijepo pozdravim tete, upitam sta mi treba, i one mi lijepo odgovore na sve sto me zanima. Zadnji put sam kasnio na ovjeru semestra cak mjesec dana, dosao nasekiran na faks, i upravo ta teta sa krakom crnom kosom i naocalama mi je lijepo, uljudno i prijateljski rekla da se nista ne brinem, da nece biti nikakvih problema... Meni je nekulturan jedino onaj mladji tip sto tamo radi, ali dobro, ni njemu nemam bas previse za prigovorit...  Nije ni tim tetama lako, uz duzno postovanje svima, kakvih seljacina ima na nasem fakultetu, mentaliteta, primitivaca koji ne znaju nazvat "dobar dan" a kamo li sta vise...tete su super!

Jedino bih volio da salteri rade duze, i da ima manje guzve...
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

Danas sam bila na faxu i studentska radi od 12-13 h
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

:haha:
Ja mislim da je i to previše. Taman bi bilo da im je radno vrijeme od 12 do 12.15.  :bravo:
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

ma vala mogli bi je i ukinuti komotno,onda cemo da im saljemo pisma....
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Ja mislim da im je to radno vrijeme kao "samo do pocetka nove skolske godine"...  :h055:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Kad je najveća gužva oni skrate radno vrijeme. Aferim!
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

Koje je radno vrijeme studentske sada i mogu li se obrasci za upis kupiti prekoputa gdje uzimamo prijave?
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="Swatch83"]
Koje je radno vrijeme studentske sada i mogu li se obrasci za upis kupiti prekoputa gdje uzimamo prijave?
[/quote]

Obrasci za upis skolske godine i dalje se prodaju na studentskoj, a jucer sam ja stigla na red malo iza pola 2 sto znaci da su valjda produzili opet svoje radno vrijeme do 2. Mada je i to malo. Ili da je otvaraju ujutru ranije, a ne tek od 12.
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Studentska radi od 12-14 h
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”