PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
queen latifah
Posts: 9
Joined: 19 Aug 2010, 11:44

jel' tacno da je sutra upis?
MiLLer
Posts: 120
Joined: 26 Nov 2009, 23:30

Kako da se u januaru ponistavaju molim te?? zar ne vaze do juna ???
Last edited by MiLLer on 06 Sep 2010, 21:30, edited 1 time in total.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

joj ne napadajte me odmah ljudi moji xD  ...vjeruj da sam danas van sebe..pala sam ovo cudo..tak da mi ni do cega nije...ev sad sam pitala nekoliko kolega za ovo kazu da se ne ponostavaju...
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Mislim da se ne poništavaju prve parcijale (to je skupljanje bodova), ali da se na završne testove NEĆE moći izaći bez prethodno položenog ispita iz prve godine  :D

Stoji Hitler na rubu velike rupe i zovne jednog Židova.
Raširi ruke. - kaže Hitler i gurne ga. Zovne on drugog Židova.
Digni jednu ruku. - kaže Hitler i gurne ga. Zovne on još jednog.
Digni nogu. - kaže Hitler i gurne ga. I tako on nastavi.
Nakon nekog vremena dolazi jedan Njemački general i kaže:
Hitler, kani se Tetrisa, zovu te.
:bravo:
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

Ljudi , SVI , ali SVI koji ste IMALO razocarani , da ste mislili da cete poloziti a niste , mars na uvid ! :D

Mislim ne mogu garantovati da ce biti sta , znam da je tesko , ali NIKAD ne mozete znati , evo dacu vam primjer , moja prijateljica izisla integralno , nije polozila , otisla na uvid , kad irena slucajno nije bila pregledala rad , pregleda na mjestu , ocijeni - polozila ! :D


MOzda sutra nece nikome dati da prodje na uvidu , ali nikada ne mozete znati , i bolje je otici provjeriti nego eto plakati bezze :D

Ako znate da ste slabo uradili , onda nemojte bezveze ici na uvid kvariti raspolozenje i njoj a i onima koji se stvarno nadaju da ce moci uraditi sta :D
seLmaa_
Posts: 1
Joined: 24 Sep 2009, 14:05

[quote="ema"]
[quote="Darx"]
Jel zna iko kad je upis ocjena i uvid u radove ako uopće to dozvoljavaju????
[/quote]

Ja ne znam da je iko do sada imao koristi od uvida.. :c053:
[/quote]

jesam ja, za prvu parcijalu, nije me bilo na spisku, otišla na uvid, te vidjela da mi nije priznato jedno pitanje koje je tačno i dobila 6 :D ali evo, pala sam drugu parcijalu -_- a toplo preporučujem uvid, fkt :D
sanela-velic
Posts: 35
Joined: 02 Nov 2009, 19:22

...ljudi dal je ovaj spisak tacan....neka mi jos neko potvrdi da sam polozila...fkt znam da sam dobro uradila ali tako je bilo i prethodna 2 puta pa me obarala...i ako neko zna kad je upis ocjena neka javi molim vas...
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

spisak je tacan ..ja sam danas isla..koliko se sjecam to su ta imena...

UPIS je sutra u 3 sata..i koliko sam vidjela uvida nema :S
sanela-velic
Posts: 35
Joined: 02 Nov 2009, 19:22

a jel znate moze li se mozda ocjena upisati naknadno posto nisam u mogucnosti da sutra dođem u sarajevo???
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

[quote="sanela-velic"]
a jel znate moze li se mozda ocjena upisati naknadno posto nisam u mogucnosti da sutra dođem u sarajevo???
[/quote]

Pošalji mail asistentici.  :f010:
Post Reply

Return to “I godina”