PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Aminna

Koliko sam ja pitao ljude rekli su mi mozemo polagati I parcijale bez problema, ali na zavrsne ispite ( II parcijala) nema pravo izlaska dok ne ocistimo u tvom slucaju Rim, kad polozimo te ispite sa I god. onda mozes

E sad nastaje mali problem u smislu da smo mi ta nazovi I generacija prave Bolonje po kojem se sve gleda po zakonu, tako da treba iscitati Zakon o v. obrazovanju i pogledati sta tacno pise tamo, ako nista drugo kad krenemo u III semestar profe-ass. ce nam reci na cemu smo
Aminaa
Posts: 127
Joined: 10 Dec 2009, 20:38

[quote="Amcho"]
@Aminna

Koliko sam ja pitao ljude rekli su mi mozemo polagati I parcijale bez problema, ali na zavrsne ispite ( II parcijala) nema pravo izlaska dok ne ocistimo u tvom slucaju Rim, kad polozimo te ispite sa I god. onda mozes

E sad nastaje mali problem u smislu da smo mi ta nazovi I generacija prave Bolonje po kojem se sve gleda po zakonu, tako da treba iscitati Zakon o v. obrazovanju i pogledati sta tacno pise tamo, ako nista drugo kad krenemo u III semestar profe-ass. ce nam reci na cemu smo
[/quote]  hvala Amcho srce si.... :)..valjda bude sta dobro iz svega toga
hordas90
Posts: 93
Joined: 13 Dec 2009, 10:52

pozz kad ce biti ova sjednica da se odluci koliko ce se moci ispita prenijeti .hvala
samir87
Posts: 6
Joined: 21 May 2010, 19:53

da li neko zna koliko se ispita moze prenijetiii.....  ja se nadam da mogu dvaa :moli: :moli:
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

@ hordas90
nista se ne zna jos uvijek...nadamo se da cemo uskoro sve znati! :D

@samir87
prelistaj malo temu...sve ti pise u predhodnim postovima...pitanje je postavljano hiljadu puta! ;)
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

jel zna ko otkad ( do kad ) je otprilike upis , da znam ocul ici kuci ili necu :D
Dzanaaa
Posts: 371
Joined: 25 Jun 2010, 00:17

Moze li mi neko objasniti kako cu dobiti potvrdu da sam redovan student?
Unaprijed hvala!
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

www.isss.ba :)
Moje informacije - uvjerenja :D
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

@samir87 kada bude sjednica i kada se zavrsi razmatranje oko tog pitanje bice objavljeno! Do tada slijedi uvjerenje da se prenosi JEDAN ispit..odnosno 6 ECTS bodova ili 2x po 3 boda odnosno 2 parcijale..

@dzana mislim da obrazac jedino mozes dobiti na studentskoj zatrazis, kazes sta ti treba i et  :d055:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Slaatkice dajete malo pogresne informacije,kad zato ima ISSS kao sto je kolegica  Gabrielle to rekla, preko ISSS se preda i obradi zahtjev da se ne ceka bezze, samo se dize na S. sluzbi ;)

https://www.isss.ba/student/student_mi_uvjerenja.aspx

Tu odaberes sta ti treba, posaljes i nakon par dana dobijes ovo na ISSS:

  DATUM NAZIV STATUS
30. 04. 2010. Regulisanje prava na prevoz Obrađeno
< prethodna slijedeća >

I odes na studentsku i podignes :D
Post Reply

Return to “I godina”