PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

[quote="Judge Man"]
^
to jest, 4. put bi kao trebao biti komisijski, jer se sjecam da smo posle ispita svi komentarisali, ja cu ovako na komisijskom, ja cu ovako, a svi imamo polozenu prvu parcijalu i 2 pada...
Sad eto fkt ne znam sta cu, ne znam kome vjerovat. Studentsku zovem, niko se ne javlja, niko mi ne odgovara na e-mail, tako da je  "lose-lose situation"...
[/quote]

ko ima dva pada i polozenu parcijalu moze jos jednom izaci bez komisije..ja slala ireni mail..i odg mi  :d055:


i kolega dorian duboko smo zahvalni na pitanjima  :bravo:
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

^
Pa jel to situacija "moze ali ne mora" ? ...ili je "mora izaci" jos jednom redovno :/ .Meni treba komisijski, jer nemam fkt vremena da do sutra sve ovo ponovim i obnovim :r
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

( I pomozite ovoj sanji vidite je  kako je slatka , ja bi joj rado  pomogo , al ne znam . Usput i ja pitam za drugu parcijalu jel imaju neka nacela specijalna za uciti )


hahhahahahahahah hvala najbolji,najludji,najljepsi,najsimpaticniji,najsladji,najsnalazljiviji......... alii ne i najpametniji :D kolega na faxu  :biggrinlove: :biggrinlove:
:d055:
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

Je li iko dobio informaciju kada se izlazi komisijski pismeno? U mail-u koji mi je poslala asistentica kaze da se moze izaci i usmeno i pismeno komisijski..e sad neki govore da je to sutra, a neki 07.02. tj. u utorak? Ako neko ima tačnu informaciju da li se i kada se moze izaci pismeno komisijski zamolio bih da je ovdje napiše
Abdurahman
Posts: 2
Joined: 19 Jul 2009, 17:40

Da li se sa prijavom za komisijski mora prvo otici na studentsku, posto pise na prijavi: ovjera st. sluzbe, ili se samo ode na komisijski bez toga? (i sa uplatnicom naravno ;)) Zahvaljujem
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

[quote="Judge Man"]
^
Pa jel to situacija "moze ali ne mora" ? ...ili je "mora izaci" jos jednom redovno :/ .Meni treba komisijski, jer nemam fkt vremena da do sutra sve ovo ponovim i obnovim :r
[/quote]

e stvarno ne znam..mislim ipak da moras pasti 3 puta da bi izasao komisijski :/
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

Komisijski ispit je 7.9.2010., utorak.
Tako pise na oglasnoj ploci.
Ispod toga pise velikim slovima : USMENO.
Otkud da se moze pismeno izaci ?
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Abdurahman

Provjerim ti ja sutra jel treba ovjeriti ili ne, pa ti javim za komisijsku prijavu ;)
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

[quote="Alermanjo"]
Komisijski ispit je 7.9.2010., utorak.
Tako pise na oglasnoj ploci.
Ispod toga pise velikim slovima : USMENO.
Otkud da se moze pismeno izaci ?
[/quote]


Meni je ass putem maila rekla da se moze i usmeno i pismeno,a vidjela sam i ja to da pise usmeno na oglasnoj,i nista mi nije jasno :c053:
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

I meni je ass rekla da se moze birati.. ne bi govorila tako da nema pismenog..
Neke kolege su mi rekle da je najvjerovatnije sutra na redovnom roku samo da treba doci sa uplatnicom..
Post Reply

Return to “I godina”