PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Ganna
Posts: 29
Joined: 22 Sep 2009, 22:42

[quote="Daks"]
To što si vandredna ne znači da ne moraš iči na predavanja...Do duše na neka se i ne isplati ali kod prof. Jasne Bakšić Muftić,prf Golića i kod prof. Lučića se isplati jer neke stvari nečeš razumijeti ako ih budeš sama učila,jednostavno če ti biti previše strane :D
[/quote]


:rolleyes1: tako sam i kontala al nisam napisala :D heh
Al tebi hwala u swakom slucaju  :)
bolestan
Posts: 265
Joined: 07 Apr 2009, 20:20

[quote="TinkerBeLL"]
[quote="bolestan"]
[quote="bolestan"]
da pitam kako ide procedura za prijavu komisijskog ispita, sta uplatiti gdje kako  :dunno:
[/quote]
[/quote]

Kupis uplatnicu u posti, i uplatis u postu, 60KM je komisijski ispit, 0.20kf je uplatnica
Svrha: polaganje komisijskog ispita
Samo jos da provjeris na studentskoj na koji br. racuna uplacujes

[/quote]

hvala puno  ;)
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

[quote="Daks"]
To što si vandredna ne znači da ne moraš iči na predavanja...Do duše na neka se i ne isplati ali kod prof. Jasne Bakšić Muftić,prf Golića i kod prof. Lučića se isplati jer neke stvari nečeš razumijeti ako ih budeš sama učila,jednostavno če ti biti previše strane :D
[/quote]

E pitanje jedno .. sta mislis da li da idemo na ova prva predavanja sada ili da sacekamo 5 oktobar .. kazu tada pocinje ono bas ?? sta mislis
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="DE_integro_ED"]
[quote="Daks"]
To što si vandredna ne znači da ne moraš iči na predavanja...Do duše na neka se i ne isplati ali kod prof. Jasne Bakšić Muftić,prf Golića i kod prof. Lučića se isplati jer neke stvari nečeš razumijeti ako ih budeš sama učila,jednostavno če ti biti previše strane :D
[/quote]

E pitanje jedno .. sta mislis da li da idemo na ova prva predavanja sada ili da sacekamo 5 oktobar .. kazu tada pocinje ono bas ?? sta mislis
[/quote]

Daleko je Melbourne. :mrgreen:
http://www.australian-universities.com/ ... -learning/
stepskivuk
Posts: 2
Joined: 24 Sep 2009, 23:55

koliko predmeta se moze sad prenjeti u drugu god..
tx. ;)
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

[quote="MarcusTulliusCicero"]
[quote="DE_integro_ED"]
[quote="Daks"]
To što si vandredna ne znači da ne moraš iči na predavanja...Do duše na neka se i ne isplati ali kod prof. Jasne Bakšić Muftić,prf Golića i kod prof. Lučića se isplati jer neke stvari nečeš razumijeti ako ih budeš sama učila,jednostavno če ti biti previše strane :D
[/quote]

E pitanje jedno .. sta mislis da li da idemo na ova prva predavanja sada ili da sacekamo 5 oktobar .. kazu tada pocinje ono bas ?? sta mislis
[/quote]

Daleko je Melbourne. :mrgreen:
http://www.australian-universities.com/ ... -learning/
[/quote]

A mi smo ovdje .. hajd odg ..
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

@DE_integro_ED

Ja ne znam kakav ti odgovor tražiš. Već ti je dvoje ljudi najmanje dalo odgovor na to pitanje, ali očigledno nezadovoljavajući  :f010:
cisco
Posts: 317
Joined: 04 Sep 2009, 20:18

i sta kazu na kraju jel se mogu 2 prenjeti il ne mogu ?    :cupo:
bubum
Posts: 170
Joined: 25 Sep 2009, 17:48

hitno mi treba skripta iz strukture, peric
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Problem koji ide pod ključ.

O skriptarnici i pitanjima i informacijama imamo čitav pdf skriptarnica. Stoga prestani otvarati bespotrebne teme. Možeš samo na kraju biti sankcionisan/a zbog kršenja pravila foruma.
Post Reply

Return to “I godina”