Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
amely
Posts: 119
Joined: 17 Sep 2009, 19:25

Jesu li vama upisane ocjene na isss iz MJP, MKP, Fin, Osnova,.... ???
jasmina
Posts: 160
Joined: 13 Apr 2009, 20:48

[quote="Damir89"]
Imal kolega kojim nije upisano roditeljsko-starateljsko pravo na ISSS, a nema ništa ni u rubrici prijavljeni i neocjenjeni ispiti :)?

*neki bug ili se Udžejna opet zbunila :D?
[/quote]
Da i kod mene taj slucaj, a položila na predroku...
BeLLma
Posts: 126
Joined: 06 Jul 2009, 23:54

Meni nisu upisane ocjene jos od junskog roka....2 predmeta, komisijski ispit....kad oni imaju namjeru  to raditiii?? c c c c
Mi njih u svemu mozemo cekati i igrati kako oni sviraju a nas niko ne ...! Puuuuuuuuuuuuuuu
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

Meni jos uvijek nije upisana ocjena iz Nasljednog, a polozila sam ga nekad u aprilu...
Koliki problem mi to moze predstavljati? Ocjena je upisana u index, ali...  :misli:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="zaljepljena"]
Meni jos uvijek nije upisana ocjena iz Nasljednog, a polozila sam ga nekad u aprilu...
Koliki problem mi to moze predstavljati? Ocjena je upisana u index, ali...  :misli:
[/quote]
Ako moze jedna informacija ? Jeli ti i dalje pise NASLJEDNO PRAVO i NIJE OCJENJEN, ili ti je nestala prijava. U slucaju ovog drugog, preporucujem ti da prijavis ispit za septembar, i odes profesorici na konsultacije i objasnis situaciju. Tako sam i ja uradio, i nije bilo problema.
mersica
Posts: 50
Joined: 20 Oct 2009, 09:24

jel ima neko da mu nije upisana ocjena iz stvarnog na isss.polozila prije godinu dana.i to komisijski i jos uvijek nista ne isss..pa koliko cu cekat :moli:profesorica kaze da nije do nje vec do studenske sluzbe...na sluzbi mu kazu da je prof...stvarno ne znam vise sta mislit o ovome :c053:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Sramota je ovo što se dešava oko ISSS-a. Znali su na početku uzeti 2 x 10 KM, a ne znaju ocjenu upisati.
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

[quote="alenko_sa"]
[quote="zaljepljena"]
Meni jos uvijek nije upisana ocjena iz Nasljednog, a polozila sam ga nekad u aprilu...
Koliki problem mi to moze predstavljati? Ocjena je upisana u index, ali...  :misli:
[/quote]
Ako moze jedna informacija ? Jeli ti i dalje pise NASLJEDNO PRAVO i NIJE OCJENJEN, ili ti je nestala prijava. U slucaju ovog drugog, preporucujem ti da prijavis ispit za septembar, i odes profesorici na konsultacije i objasnis situaciju. Tako sam i ja uradio, i nije bilo problema.
[/quote]
nije ocjenjen i mogu ga prijaviti bez obzira sto sam ga polozila...
mozes li mi reci kada su konsultacije kod Melihe ili Darije?
Hvala ti puno na odgovoru
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="zaljepljena"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="zaljepljena"]
Meni jos uvijek nije upisana ocjena iz Nasljednog, a polozila sam ga nekad u aprilu...
Koliki problem mi to moze predstavljati? Ocjena je upisana u index, ali...  :misli:
[/quote]
Ako moze jedna informacija ? Jeli ti i dalje pise NASLJEDNO PRAVO i NIJE OCJENJEN, ili ti je nestala prijava. U slucaju ovog drugog, preporucujem ti da prijavis ispit za septembar, i odes profesorici na konsultacije i objasnis situaciju. Tako sam i ja uradio, i nije bilo problema.
[/quote]
nije ocjenjen i mogu ga prijaviti bez obzira sto sam ga polozila...
mozes li mi reci kada su konsultacije kod Melihe ili Darije?
Hvala ti puno na odgovoru
[/quote]
Ovako, ako ti i dalje pise NIJE OCJENJEN (to znaci da profesorica nije zavrsila sa upisom ocjena). Ja isto imam problem sa Ustavnim, polozio u sestom mjesecu, a ocjena jos nije upisana. Ali sve dok postoji prijava i ono sto pise NIJE OCJENJEN, nema razloga za paniku. Zaboravio sam kad su konsultacije kod profesorice, ali mozes joj poslati mail i pitati.

Evo ti email od profesorice: m.povlakic@pfsa.unsa.ba

Pa javi sta je bilo ! :)
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

@alenko
This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed. m.povlakic@pfsa.unsa.ba

eto sta je bilo... i to konstantno
pa zar su im i mailovi na godisnjem???
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”