PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
samir987sa
Posts: 9
Joined: 10 Nov 2009, 18:28

kad je prijava za drugi termin septembarskog roka!?!? ako neko zna...zahvalan! :D
Cibra
Posts: 4
Joined: 16 Mar 2010, 22:07

kako je moguće da je ispit iz procesnog mpp 9. 09. 2010? naime radi se o tome da je to prvi dan ramazanskog bajrama, a kao drugo mislim da fakultet neće ni raditi...bar do sada nikako nije radio...
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Vec je na temi o predmetu receno da ce vjerovatno biti pomjeren ispit, i prije se znalo desavati da stave termin na neki praznik pa pomjere...
ummfares
Posts: 13
Joined: 06 Jul 2009, 16:54

drage kolegice i kolege! imam jedan veliki problem,a to je da nisam prijavila ispite za sept!!
nikad mi se to nije desilo prije i ne znam sta da radim...
mislim izlaziti na autorsko i privredu sad u sept i ako neko moze da mi da savjet,ako je neko imao iskustva, da li da napisem e-mail profesorici Zinki za privredu da me pusti da dodjem bez prijave ili to ona ne dopusta? i za autorsko da li ispit drzi prof. Misita ili je prof. Zinka,jer cula sam da i profesorica nekad dodje na ispit? molim vas ako ista znate da mi kazete! unaprijed hvala!!
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Ako si bolonjac tesko da ces moci izaci na ispite bez prijave na ISSS-u, ali ne kosta te nista poslati mail prof. ili cak otici na konsultacije. U svakom slucaju mozes pokusati...
A fkt mi je zao sto si u takvoj situaciji.
ummfares
Posts: 13
Joined: 06 Jul 2009, 16:54

[quote="Legally Blonde"]
Ako si bolonjac tesko da ces moci izaci na ispite bez prijave na ISSS-u, ali ne kosta te nista poslati mail prof. ili cak otici na konsultacije. U svakom slucaju mozes pokusati...
A fkt mi je zao sto si u takvoj situaciji.
[/quote]
stari sam rezim..to sam zaboravila napomenuti...u svakom slucaju ti puno hvala za odgovor, napisacu mail profesorici
pa cemo vidjeti...nadam se da nije ovo problem za stari rezim ....
silverdoom
Posts: 43
Joined: 17 Mar 2010, 22:27

[quote="ummfares"]
[quote="Legally Blonde"]
Ako si bolonjac tesko da ces moci izaci na ispite bez prijave na ISSS-u, ali ne kosta te nista poslati mail prof. ili cak otici na konsultacije. U svakom slucaju mozes pokusati...
A fkt mi je zao sto si u takvoj situaciji.
[/quote]
stari sam rezim..to sam zaboravila napomenuti...u svakom slucaju ti puno hvala za odgovor, napisacu mail profesorici
pa cemo vidjeti...nadam se da nije ovo problem za stari rezim ....
[/quote] Sa Zinkom neces imati problema. Jednostavno doneses prijavu na dan upisa (kad polozis naravno). Tako je meni rekla. kad sam jednom zaboravio prijavit.
A za Misitu nemam pojma. On je vec poseban tip!
ummfares
Posts: 13
Joined: 06 Jul 2009, 16:54

hvala kolega! jos mi je raje reklo da sa njom ne bih trebala imati problema,  ali su mi rekli da je ona i na autorskom,da ona drzi ispit...pa ako mi neko moze tu informaciju potvrditi to bi bilo super!! da ne moram pisati i profesoru Misiti...plz raja,ako sta znate odgovorite!unaprijed hvala!
bosari
Posts: 85
Joined: 09 Apr 2010, 17:18

je li neko zna kada se diplomira sta treba uplatiti i koliko i koji se papiri sve trebaju izvaditi, je li sve na studentskoj sluzbi
Post Reply

Return to “IV godina”